Архів новини

22.01.2018 | 16:44
Район: 
Заставнівський район

Пане міністре, хочу звернутися до вас за порадою. Ви неодноразово говорили про боротьбу з насильством у сім’ї і казали, що насильство це не тільки коли б’ють, а й коли принижують і знущаються. В мене на жаль склалася така ситуація, що чоловік постійно показує свою зневагу до мене. Що мені робити в такому випадку, як це припинити?

Наталя Гук

Яким може бути насильство в сім’ї?

22.01.2018 | 10:49
Район: 
Заставнівський район

Кіцманська ОДПІГУ ДФС у Чернівецькій областізвертає увагу, що останнім часом зафіксовані випадки, коли невідомі особи шляхом СМС-повідомлень від імені начальника Кіцманської ОДПІ Репіховського І.Р.  повідомляють суб’єктів господарювання про існуючу заборгованість по платежам до бюджету та необхідність передзвонити за вказаними в СМС-повідомленнях телефонними номерами.Такі дії зловмисників спрямовані на вирішення їх власних питань та дискредитацію іміджу Державної фіскальної служби України.Шановні платники податків, подібні факти є провокацією з боку шахраїв. Будьте пильними та не дозволяйте себе ошукати.

22.01.2018 | 10:42
Район: 
Заставнівський район

Торік служба зайнятості забезпечила роботою
понад 11 тисяч буковинців

Впродовж 2017 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 19829 осіб, які мали статус безробітного, що на 9,1% (на 1981 особу) менше, ніж у 2016 році. У звітному періоді статус безробітного набуло 11856 осіб, з числа тих, що звернулися в службу зайнятості в пошуках роботи,  що на 7% (на 890 осіб) менше, ніж у 2016 році. Також послугами обласної служби зайнятості щодо пошуку роботи скористалося 8603 особи без надання статусу безробітних. Про це 18 січня 2018 рокупід час прес-конференції повідомила в.о. директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

22.01.2018 | 10:08
Район: 
Заставнівський район

До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!  

Відповідно до вимог статті 17 Конституції України та статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку.
Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за своєю військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах.

22.01.2018 | 07:09
Район: 
Заставнівський район

ШАНОВНІ КРАЯНИ!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на Софійській площі в Києві відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів - проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.   Ті важливі історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.   Воля та незалежність – наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка об'єднує громадян України  на  ратному  полі бою на Сході країни.  Дорогі  заставнівчани!  Щиросердечно  бажаю міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо нашого району та України!

З повагою --  Юрій Кітар,  голова  Заставнівської районної державної адміністрації

 

  •  
  •  

-