Архів новини

23.01.2018 | 17:33
Район: 
Заставнівський район

УКАЗОМ  ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №11/2018 від 20 січня 2018 року  з нагоди Дня Соборності України за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю  присвоєно  почесне  звання «Заслужений вчитель України»  учительці Заставнівської загальноосвітньої школи I–III ступенів  Марії Михайлівні Орлик..

Голова Заставнівської районної державної адміністрації  Юрій Кітар сердечно вітає Марію Михайлівну з вагомою професійною відзнакою та адресує  найщиріші слова побажань миру, добра, злагоди, нових злетів на педагогічній ниві.

23.01.2018 | 16:53
Район: 
Заставнівський район

Вчора, 22 січня, у  районному палаці культури відбувся кіно-мистецький вечір «Розквітай моя Україно» присвячений дню Соборності України, початку Української Революції 1917- 1921 рр. та вшануванню героїв України , в якому взяли участь працівники бюджетних установ, представники громадських організацій, учні та учителі шкіл, державні службовці.  За традицією учні поклали квіти до підніжжя пам’ятника українському кобзарю  Тарасу  Шевченку. Історичні сторінки України « гортала»  Заслужений учитель України, учитель історії заставнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,  історик – краєзнавець Марія Михайлівна Орлик.Майстерним виконанням пісень тішили:  студентка Львівської Національної музичної академії імені М. Лисенка, кадубівчанка Олександра  Мигалатян та начальник відділу культури райдержадміністрації Василь Барабащук. До початку  кіно-мистецького вечора учасники мали змогу ознайомитися з тематичною виставкою, яку представили працівники Заставнівської центральної районної бібліотеки.

Сценарій заходу  підготувала та провела директор Заставнівського районного палацу культури Ольга  Цимбалюк . 

(читайте детальніше...)

23.01.2018 | 15:30
Район: 
Заставнівський район

При голові районної державної адміністрації відбулася розширена нарада, підчас якої було обговорено питання виникнення спалахів та  поширення  небезпечного захворювання – африканської чуми свиней (АЧС), що виникло на території с. Грозинці, сусіднього Хотинського району, що  межує із селами Ржавинці та Добринівці (через ліс). Відповідно до «Інструкції по боротьбі із хворобою АЧС»  управлінням держпродспоживслужби у Заставнівському районі розроблено та затверджено заходи щодо  недопущення захворювання свиней африканською чумою свиней (АЧС), а села Ржавинці й Добринівці віднесено до наглядової зони. Керівництвом управління Держпродспоживслужби у Заставнівському районі  здійснено виїзди у дані населені пункти та  проведено роз’яснювальні  бесіди з головою  та депутатами Юрковецької  ОТГ щодо необхідності оповіщення населення з даного питання.

23.01.2018 | 12:33
Район: 
Заставнівський район

Вчора, 22 січня,  у с. Баламутівка, Заставнівського району під час пожежі в житловому будинку загинув  чоловік 1968 року народження. Вогнем знищено дві  кімнати житлового будинку та частково покриття будинку. Причиною виникнення пожежі, стала необережність під час куріння в ліжку самим загиблим.  З початку року у Чернівецькій області виникло 59 пожеж, під час яких загинуло 2 людей. Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області закликає громадян: дотримуйтеся правил пожежної безпеки. Це допоможе зберегти ваше життя та здоров’я! Пам’ятайте, що найчастіше пожежі виникають там, де свідомо порушуються правила пожежної безпеки: використовуються саморобні електрообігрівачі, перевантажується електромережа, допускається куріння в ліжку в нетверезому стані.

В.І. Гарас, начальник Заставнівського РС УДСНС  Управління ДСНС України  у Чернівецькій області, підполковник служби ЦЗ                                              

 

23.01.2018 | 10:05
Район: 
Заставнівський район

На Поліграфкомбінаті “Україна” введено в експлуатацію додаткову лінію персоналізації закордонних паспортів, що дозволить протягом найближчих місяців поступово повернутися до планової видачі закордонних паспортів у строки до 7 або 20 робочих днів в залежності від терміновості оформлення.

23.01.2018 | 09:53
Район: 
Заставнівський район

Щодо сплати єдиного соціального внеску  фізичними особами-підприємцями у 2018 році

Для набуття права на соціальні та пенсійні виплати фізичні особи-підприємці зобов’язані своєчасно та у повному обсязі сплачувати єдиний соціальний внесок. Фізичними особами – підприємцями, які обрали спрощену систему оподаткування, єдиний внесок нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску (3723грн.*15=55845 грн.).

23.01.2018 | 09:49
Район: 
Заставнівський район

До уваги роботодавців - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців про державні гарантії у 2018 році

Звертаємо увагу роботодавців на те, що згідно з ухваленим Законом України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» мінімальна заробітна плата з 01.01.2018 становить:

-          у місячному розмірі – 3723 грн.;

-          у погодинному розмірі – 22,41 грн.

23.01.2018 | 09:45
Район: 
Заставнівський район

Про сплату збору при набутті права власності на легкові автомобілі

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі відбувається при першій державній реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

 

  •  
  •  

-