Архів новини

26.01.2018 | 15:02
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар  взяв участь у засіданні «круглого столу» на тему: «Єднання заради майбутнього: соціальна сфера Заставнівщини»,  що проходив за ініціативи Заставнівської районної ради. Для участі в обговоренні  перспективи розвитку соціальної сфери Заставнівського району прибула делегація  з Німеччини, яку очолював Фолькер  Дифенбах – бургомістер громади Хейденрод. Консультант  голови Заставнівської райради з питань співпраці з громадою Хейденрод, уродженець Заставнівщини, який нині проживає у Німеччині,  Ігор Горбаль запевнив що всіляко сприятиме тому, аби співпраця, що зародилася між двома європейськими народами, була вельми успішною.

26.01.2018 | 10:52
Район: 
Заставнівський район

 Голова райдержадміністрації Юрій Кітар взяв участь у нараді, яка проходила під головуванням заступника директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації Юрія Лесюка за присутності представників Департаменту охорони здоров’я та обласної державної адміністрації. Мова йшла про спроможність мережі надавачів первинної медичної допомоги у районі. Заставнівщину представляли також головний лікар комунального закладу «Заставнівський  районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Любомир Шевчук, голова Кострижівської селищної ради (ОТГ) Володимир Старко, заступник голови Юрковецької сільської ради (ОТГ) Марія Смеречанська, від Вікнянської сільської ради (ОТГ) --  Микола Ткачук, заступник голови Заставнівської райради Василь Мельник.

26.01.2018 | 09:32
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар  вітав депутата Верховної Ради Максима Бурбака підчас його робочого візиту на Заставнівщину. Народний депутат побував на об’єктах соціального призначення, для ремонту та реконструкції яких,  за клопотанням райдержадміністрації та підтримки Максима Юрійовича,  була виділена субвенція із державного бюджету.  Візитерів радо зустрічали колективи (учні та учителі) Хрещатицького, Чуньківського, Василівського, Малокучурівського НВК, Горішньошеровецької ЗОШ І – ІІІ ступенів. Також відбулася розмова із директором музичної школи Вікторією Сташевською  та колективом центральної районної бібліотеки. Накреслено перспективу подальшого розвитку інфраструктури Заставнівського району. Максим Бурбак запевнив, що і надалі всіляко підтримуватиме ініціативи людей, які спрямовані на покращення життя краян

 

  •  
  •  

-