Архів новини

29.01.2018 | 11:37
Район: 
Заставнівський район

 Сьогодні, 29 січня,  голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар взяв участь у  пленарному  засіданні  ХХІІ позачергової сесії районної ради VIІ скликання. До початку засідання депутати районної ради та присутні вшанували хвилиною мовчання  подвиг  студентів,  які загинули 100 років тому  в  жорстокому бою під Крутами. 

29.01.2018 | 10:47
Район: 
Заставнівський район

Після проведеного моніторингу за температурним режимом у  приміщеннях бюджетних установ та закладів, голова райдержадміністрації Юрій Кітар провів нараду з керівниками  цих установ, на якій було обговорено якість  та вартість даної послуги.  Мова також йшла  про те, що  здорожчання цін на енергоносії призвело до здорожчання усіх,  від цього залежних,  послуг (теплопостачання у тому числі). І це боляче б’є по кишені не тільки  простих громадян, але й по бюджетній  також.

29.01.2018 | 07:02
Район: 
Заставнівський район
Події того часу дуже багато значать для кожного свідомого українця. І ще ближчими, ще зрозумілішими стають вони для нас зараз, коли вже не сотні, а тисячі молодих і сильних духом людей протистоять ворожому війську на сході держави. Нині, як ніколи, стає актуальною історична паралель між розділеними майже століттям подіями. Переконаний, що Україна переможе, збереже свою єдність і цілісність. І стане дійсно незалежною, заможною державою, про яку мріяли герої Крут, яку всі ми прагнемо відстояти зараз.

 

  •  
  •  

-