Архів новини

30.01.2018 | 14:49
Район: 
Заставнівський район

У жовтні 2017 року був підписаний Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між Міністерством юстиції України, Міністерством соціальної політики України та Державною службою зайнятості. На основі цього Меморандуму 26 січня 2018 року відбувся «круглий стіл» із соціальними партнерами в приміщенні Заставнівського районного сектора кримінально-виконавчої інспекції. Метою «круглого столу» було створення плану спільних дій соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, з залученням до співпраці представників центру зайнятості, центу безоплатної правової допомоги, служби у справах дітей, центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді та інших організацій на 2018 рік.

30.01.2018 | 14:35
Район: 
Заставнівський район
«Вітаю Вас, Павле Дмитровичу! По телевізору багато казали про те, що Мін’юст прийняв закон, який примусить чоловіків, які не платять аліменти, зробити це, або до них буде застосоване серйозне покарання. Мій колишній чоловік вже кілька років ні копійки не дає нам з дитиною. Поясніть, що саме його очікує за новим законом.
Оксана Муляр»
Проблема безвідповідального ставлення батьків до утримання своїх дітей, дійсно, є однією з найбільш актуальних в Україні. На обліку виконавчої служби Міністерства юстиції перебуває майже 600 тисяч проваджень про примусове стягнення аліментів. З нихпонад 90 тисяч стосуються боргу, який перевищує 6 місяців. (детальніше далі...)
30.01.2018 | 12:21
Район: 
Заставнівський район

Що  це означає ? Про функціонування мережі сільської медицини на Заставнівщиі, про вибір лікаря, платні та безоплатні медичні послуги, про надання невідкладної медичної допомоги та виїзд машин «швидкої допомоги»,  та  не менш важливе – стан автомобільних доріг в районі йшлося підчас наради, яку провів голова районної державної адміністрації. У нараді взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Василь Молдован, головний лікар комунального закладу «Заставнівський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» Любомир Шевчук, начальник фінансового управління райдержадміністрації Катерина Пеліховська, начальник управління економіки Володимир  Стасюк та начальник філії «Заставнівський райавтодор»  Роман Кукурудзяк. (детальніше далі...)

30.01.2018 | 10:32
Район: 
Заставнівський район

Голова районної державної адміністрації Юрій Кітар провів робочу зустріч. В якій взяли участь  голова Громадської ради при Заставнівській райдержадміністрації  Іван Бурдейний та депутат райради, приватний підприємець, директор ТОВ «Чернівецька рибоводна станція»  Василь Вишиван.  Учасники зустрічі обговорювали напрямки спільної роботи щодо покращення розвитку сільського господарства в районі. А саме – дотримання законодавства при укладанні договорів на оренду землі,  перспектива розвитку тваринної галузі та розведення ТОВ «Чернівецька рибоводна станція» малька промислових видів прісноводних риб для продажу  і зарибнення  ставків, що на території Заставнівщини та поза його межами.  «Заставнівщина – сільськогосподарський район, тому ми повинні докласти всіх зусиль для його розвитку», -- наголосив Юрій Кітар.

 

  •  
  •  

-