Архів новини

08.02.2018 | 15:00
Район: 
Заставнівський район

За  даними Укргідрометеоцентру,  внаслідок впливу  активного циклонуна  Буковині  очікуються складні погодні умови.Удень в Чернівецькій області: сильний сніг (приріст снігового покриву 8-10 см),місцями ожеледь, налипання мокрого снігу, надорогах ожеледиця.  Протягом 9 лютого в Чернівецькій області сильний сніг, мокрий сніг,налипання мокрого снігу, хуртовини (приріст снігового покриву 10-20 см),на дорогах--ожеледиця.

Такі  погодні умови можуть призвести до порушення та припинення рухутранспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, роботи електричних мереж,комунального господарства.

Закликаємо громадян без потреби не залишати свої домівки та обмежити пересування на власному автотранспорті. З метою уникнення травматизму на дорогах та недопущення дорожньо-транспортних пригод, просимо водіїв обирати безпечну швидкість руху, уникати небезпечних маневрів на дорозі,а власників підприємтсв,установ, організацій обмежити рух великовантажних габаритних транспортнихзасобів по території Чернівецької області.

 

  •  
  •  

-