Архів новини

13.02.2018 | 17:03
Район: 
Заставнівський район

З 1 січня 2018 року право виходу на пенсію дає 25-річний страховий стаж. Надалі вимога за цим критерієм збільшуватиметься щороку на рік, поки у 2028 році тривалість мінімально необхідного страхового стажу сягне 35-річної позначки. Отож у 2019 році для забезпечення права виходу на пенсію слід мати не менше 26 років страхового стажу, у 2020 році – 27 років і т. д.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

13.02.2018 | 16:27
Район: 
Заставнівський район

 Сьогодні, 13 лютого, голова Заставнівської  районної державної адміністрації  провів чергове засідання комісії з питань надання грошової допомоги з районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота». На засіданні розглянуто та задоволено  заяви  громадян району. Однією із заяв була від матері  заставнівчанина Олексія-Валентина Володимировича Пазюка (2008 р.н.) -- Ольги Іванівни Пазюк. Відповідно до епікризу та поданих документів, хлопчик хворіє рідкісним генетичним захворюванням і таких хворих в Україні тільки 4 (четверо). Для того, щоб дитина жила потрібне дороговартісне медикаментозне лікування впродовж усього життя. Всі кошти, які є у цій родині  використовуються  для придбання ліків. Тому Юрій Кітар вніс пропозицію – взяти  під патронат  цю  родину та виділяти кошти для придбання необхідних медикаментів. Ініціативу голови райдержадміністрації  усі члени комісії підтримали одноголосно.

13.02.2018 | 15:16
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар та колеги висловлюють свої щирі співчуття першому заступнику голови райдержадміністрації Василю Молдовану з приводу непоправної втрати та величезного горя – смерті батька Миколи Васильовича Молдована.

Шановний Василю Миколайовичу!

У цей важкий  час, коли Ви втратили найближчу в світі людину — тата,  колектив районної державної адміністрації, я особисто  висловлюємо Вам, усім Вашим рідним і близьким глибоке співчуття і щиру підтримку в горі.

У нашій багатій мові неможливо віднайти слова, що втішили б сина, який безмежно любив і шанував свого батька.

Хоч малою втіхою нехай буде усвідомлення того, що все життя Ваш батько – Микола Васильович  без останку віддавав Вам – своїм дітям , а любов свого серця – Україні та рідній Заставнівщині.

Нехай Господь прийме  душу  Миколи Васильовича в оселях праведних, де немає ні скорботи, ні печалі, ні зітхання, а життя — безкінечне...

13.02.2018 | 10:48
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар  побував на сходах громадян села Баламутівка, яке ввійшло до складу Юрковецької сільської ради (ОТГ). Зібрання відбувалося у приміщенні спортивного залу місцевого НВК. Головна причина велелюдності та активності громадян – це те, що на  думку більшості мешканців села, їх  ввели в оману підчас обговорення перспективи створення добровільного  територіального об’єднання  громадян. Адже їх переконували, що центр Юрковецької ОТГ буде у с. Ржавинці, якщо люди віддадуть свої голоси за кандидата (на той час голову цього села) Віталія Шафера.

 

  •  
  •  

-