Архів новини

02.03.2018 | 15:54
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар провів нараду з головами Кострижівської, Юрковецької та Вікнянської  ОТГ, в якій взяли участь начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області Юрій Ватаманюк та начальник відділу у Заставнівському районі ГУ Держгеокадастру у Чернівецькій області щодо передачі земель сільськогосподарського призначення до власності об’єднаних територіальних громад. Відповідне рішення було ухвалено 31 січня 2018 року на засіданні Кабінету Міністрів за ініціативи Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Механізм передачі земель  не складний і включає 4 етапи.

02.03.2018 | 14:53
Район: 
Заставнівський район

У Заставнівському  районному секторі державної міграційної служби (РС ДМС) України в Чернівецькій  області  відбулася знакова подія – перший заступник голови Заставнівської районної державної адміністрації Василь Молдован та начальник Заставнівського РС ДМС Сергій Фівчук вручили перші  ID-картки  молодим жителям с. Баламутівка.

02.03.2018 | 14:34
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар  провів чергову робочу зустріч щодо будівництва житлових будинків у мікрорайоні Сонячний, що у райцентрі. Будівельники  ТОВ БФ «Чернівціжитлобуд» вже розпочали  будівництво багатоповерхового будинку, на черзі – ще три. За сприяння та підтримки (фінансової в тому числі) райдержадміністрації та Заставнівської міської ради збудовано водовідвідний колектор. Далі необхідно провести енергетичні комунікації (електромережі  та газопровід). Саме з метою обговорення подальших спільних дій  Юрій Кітар ініціював проведення чергової робочої зустрічі, в якій взяли участь директор ТОВ. БФ «Чернівціжитлобуд» Володимир Мороз, заступник міського голови Руслан Леванін, представники підприємств енергетичних галузей, інші.

02.03.2018 | 13:49
Район: 
Заставнівський район

3 березня Управління та Чернівецький МВ УДМС області працюватимуть за 9 березня

Нагадуємо буковинцям, що у зв’язку з відзначенням Міжнародного жіночого дня, на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 року № 1, 3 березня в Україні визначено робочим днем. Тому  Управління ДМС у Чернівецькій області по вул. Шептицького, 25 в та Чернівецький міський відділ УДМС у Чернівецькій області по вул. Руській. 248-М працюватимуть в суботу, 3 березня від 09.00 до 16.45.

Відповідно, у святкові неробочі дні 8 та 9 березня Управління та зазначений територіальний підрозділ не працюватимуть. У суботу, 10 березня, по вул. Шептицького, 25 і по вул. Руській, 248-М від 09.00 до 12.00 здійснюватиметься чергування для видачі раніше оформлених паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

Для територіальних підрозділів в районах області субота офіційно визначена скороченим робочим днем згідно графіка – від 09.00 до 16.45. Таким чином, наступного тижня районні територіальні працюватимуть 6, 7 та 9, 10  березня. В четвер, 08 березня в районних підрозділах УДМС області – святковий неробочий день.

Прес-служба Управління

ДМС у Чернівецькій області

02.03.2018 | 10:08
Район: 
Заставнівський район

«В лютому мені виповнюється 55 років, маю 20 років стажу роботи, з часу народження постійно проживаю в с. Веренчанка Заставнівського району, яке віднесено до зони посиленого радіологічного контролю, внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Чи матиму я право на пенсію як постраждалий від Чорнобильської катастрофи?»

02.03.2018 | 10:04
Район: 
Заставнівський район

Для попередження та виявлення переплат пенсій фахівці пенсійної служби краю щомісяця звіряють дані персоніфікованого обліку про застрахованих (працюючих) осіб із даними бази одержувачів пенсій. При цьому щоразу виявляється значна кількість працюючих пенсіонерів, котрим безпідставно виплачувалася пенсія, надбавки, підвищення до пенсії або нараховувалася індексація до пенсії у зв’язку з неповідомленням про працевлаштування.

Отже, шановні пенсіонери! Просимо відповідально ставитися до свого обов’язку щодо повідомлення органів Пенсійного фонду України за місцем перебування на обліку про працевлаштування (в тому числі заняття підприємницькою діяльністю), зміну місця проживання та інші обставини, що можуть вплинути на розмір пенсії, аби уникнути повернення отриманих  коштів.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області

 

  •  
  •  

-