Архів новини

03.03.2018 | 11:00
Район: 
Заставнівський район

Списки пенсіонерів силових структур, пенсії яких підлягають перерахунку, передано до відповідних силових відомств. Програмне забезпечення, з допомогою якого буде проводитись осучаснення пенсій, протестоване. Головне управління  Пенсійного фонду України  в Чернівецькій області  очікує надходження довідок про грошове забезпечення пенсіонерів-силовиків, на підставі яких і має здійснитись перерахунок.

03.03.2018 | 10:47
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар провів позачергове засідання комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка прийняла рішення:  з метою зменшення споживання газу, економії ресурсів та на виконання Протоколу засідання Кризового Комітету  при Міненерговугілля  від 1 березня 2018 року щодо запровадження Національного плану на період надзвичайної ситуації  відділу світи, молоді та спорту райдержадміністрації, дирекції ВПУ№24, головам органів місцевого самоврядування у межах повноважень, призупинити  освітній  процес у закладах  дошкільної,  загально – освітньої, позашкільної та професійно – технічної освіти з 03.03.2018р. по 07.03.2018р. включно.

03.03.2018 | 10:17
Район: 
Заставнівський район

Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості, мають можливість оволодіти 85актуальними на ринку праці професіями у 11 Центрах професійно-технічної освіти (далі – ЦПТО), які створила та продовжує розвивати Державна служба зайнятості. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

03.03.2018 | 10:15
Район: 
Заставнівський район
До завершення кампанії декларування залишилося два місяці - декларацію про майновий стан і доходи можна подавати до 1 травня 2018 року
Декларація подається за вибором платника податків в один із таких способів: особисто платником податків або уповноваженою на це особою; надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання; засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає граничний строк подання – роз’яснюють у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.
03.03.2018 | 10:08
Район: 
Заставнівський район

21 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким інших категоріям осіб”. Даною постановою передбачено проведення перерахунку пенсій відповідно до частини четвертої статті 63 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” та визначено порядок виплати перерахованих сум пенсій.

03.03.2018 | 10:05
Район: 
Заставнівський район

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та обласний центр зайнятості підписали угоду щодо покращення співпраці з соціального супроводу вразливих категорій населення.

Завдяки впровадженню методики кейс-менеджменту, що передбачає якісно новий підхід до надання послуг з урахуванням індивідуальних потреб кожної людини, безробітні буковинці отримуватимуть широкий комплекс інформаційних послуг для здійснення оптимального вибору в період працевлаштування.

03.03.2018 | 07:39
Район: 
Заставнівський район

 Вчора, 2 березня, голова Заставнівської районної державної адміністрації взяв участь у роботі сесії Хрещатицької сільської ради, на якій, з-поміж інших, було розглянуте питання, ініційоване багаторазовими зверненнями батьків дошкільнят, активом села та за підтримки райдержадміністрації, щодо переведення двох дошкільних груп з підвального приміщення до приміщення місцевого НВК. Депутати сільської ради підтримали клопотання батьків, всупереч супротиву деяких посадових осіб. Юрій Кітар прокоментував прийняте рішення: « Щиро дякую депутатам за розуміння і підтримку. І радий  з того, що врешті «епопея» з переведенням дітей – вихованців дошкільних груп Хрещатицького НВК завершилася позитивним рішенням депутатів.  Прикро що деякі особи проявляли свій супротив і відверте несприйняття цього, бо ж головне – це створення належних умов для навчання, виховання та перебування дітей у освітніх та виховних заклададах. І ми повинні докладати для цього максимум зусиль».

 

  •  
  •  

-