Архів новини

12.03.2018 | 16:37
Район: 
Заставнівський район

Внесено зміни до Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»

Гендерна рівність  - це рівний правовий   статус   жінок і чоловіків  та рівні можливості для його реалізації,  що дозволяє особам  обох статей   брати   рівну   участь   у  всіх  сферах життєдіяльності суспільства. Гендерна рівність є однією з умов правової держави.

Детальніше...

12.03.2018 | 16:31
Район: 
Заставнівський район

Понад півтисячі жінок цьогоріч працевлаштовані

Майже половина безробітних, які перебувають на обліку – представниці прекрасної половини. Так, на 1 березня 2018 року на обліку в обласній службі зайнятості загалом перебувало 6927 осіб, з них 3285 (47,9% ) – жінки.

Детальніше...

12.03.2018 | 16:26
Район: 
Заставнівський район

Пане Міністре, звільнився з попереднього місця роботи і вже півроку не можу домогтися, щоб мені виплатили заробітну плату за останній місяць роботи. Що робити в такому випадку?

Іван Войтенко

Детальніше...

 

12.03.2018 | 16:11
Район: 
Заставнівський район

Фахівець Пенсійного фонду роз’яснила питання перерахунку «військових» пенсій у прямому ефірі суспільного радіо

Начальник управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Людмила Троцюк у прямому ефірі передачі «Інформаційний сніданок», що виходить на радіо «Буковина», розповіла буковинцям про перерахунок пенсій "військовим" пенсіонерам та деяким іншим категоріям громадян.

Детальніше...

12.03.2018 | 16:06
Район: 
Заставнівський район

Тарас Григорович Шевченко … Його душа ніколи не вмирає. Він дарував вічність українському слову, передбачив наше майбутнє відродження. Він - наш пророк, духовний батько, творець і рятівник нації, який зробив незриме в історії зримим у слові, дав народному духу точку опори і повернув українцям самоповагу.

 9 Березня  у Дорошовецькому НВК пройшов  конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Слово Кобзаря».

Детальніше...

12.03.2018 | 11:31
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації провів чергову апаратну нараду.  До її початку Юрій Кітар представив колегам в.о. начальника відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації  Орисю Сандецьку.   Під час наради було  підведено  підсумки роботи за минулий тиждень. Зокрема  про збір податків та наповнення бюджету мову вели начальник фінансового управління райдержадміністрації Катерина Пеліховська та заступник начальника – начальник  Заставнівського  відділення Кіцманської ОДПІ Валентина Євка. Про перебування людей похилого віку у геріатричних центрах району   та проблеми соціально вразливих верств населення говорила директор територіального центру Лілія Семенюк. Прослідкувавши динаміку соціально-економічних показників за минулий тиждень обговорили галузевий розвитку району в цілому та визначили пріоритетні напрямки роботи на майбутнє.

 

  •  
  •  

-