Архів новини

04.04.2018 | 15:25
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації  провів нараду щодо легалізації заробітної плати. «На даний час питання «викорінення» виплати заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота  все ще залишаються  актуальними. Виплати у «конвертах» стали одною  зі складових тіньової економіки. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії, а отже забезпеченої старості», -- наголосив  Юрій Кітар.

Детальніше...

04.04.2018 | 14:32
Район: 
Заставнівський район

У результаті взаємодії з державною виконавчою службою стягнуто 1,6 млн. грн. заборгованості до бюджету Пенсійного фонду

Відбулася спільна нарада представників державної виконавчої служби та Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

Учасники засідання проаналізували результати роботи органів державної виконавчої служби зі стягнення коштів на користь органів Пенсійного фонду України протягом 2017 року, обговорили причини, які ускладнюють роботу державних виконавців, та узгодили перелік необхідних заходів примусового виконання щодо недобросовісних боржників з метою остаточного завершення цієї категорії справ.

Детальніше...

04.04.2018 | 10:25
Район: 
Заставнівський район

Прийняття парламентом в цілому надважливого та ключового законопроекту – 6466 «Про внесення змін до закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» дасть можливість територіальним громадам міст обласного значення приєднуватися до спроможних ОТГ інших територіальних громад без проведення перших виборів до міської ради. Також, закон прирівняв територіальні громади міст обласного значення до спроможних ОТГ.

Детальніше...

04.04.2018 | 10:17
Район: 
Заставнівський район

В Україні розпочинається сезон дорожніх робіт, який передбачає проведення ініційованих Урядом перевірок якості вже побудованих та відремонтованих доріг, запровадження нових норм контролю якості доріг, що будуються, а також запровадження контролю навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи Державної служби України з безпеки на транспорті. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спеціальної наради з питань розвитку дорожнього господарства.

Детальніше...

04.04.2018 | 09:41
Район: 
Заставнівський район

Робота зі стягнення заборгованості із заробітної плати та інших виплат, пов’язаних із трудовими правовідносинами є одним із пріоритетних напрямків роботи органів державної виконавчої служби області. За березень поточного року Управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області стягнуто 100 тисяч гривень заборгованості.  У залишку знаходиться 183 тисячі гривень заборгованості. Державні виконавці вже описали нерухоме майно цих боржників.

Детальніше...

 

  •  
  •  

-