Архів новини

05.04.2018 | 12:37
Район: 
Заставнівський район

У Заставнівському будинку дитячої та юнацької творчості за ініціативи райдержадміністрації  відбувся перед великодній концерт для дітей, батьки яких проходять службу у ЗСУ за контрактом, бійців АТО, дітей – інвалідів та тих, хто потрапив у складні життєві обставини. Перший заступник голови Заставнівської районної державної адміністрації Василь Молдован щиросердечно привітав  присутніх дітей з наступаючим Великоднем:

Детальніше...

05.04.2018 | 09:27
Район: 
Заставнівський район

Органи державних структур провели нараду щодо посилення заходів із виявлення порушень у сфері трудового законодавства

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів провів нараду з представниками органів влади, контролюючих органів та соціальними партнерами щодо підсумків роботи з виявлення ознак використання праці неоформлених працівників та порушень законодавства про працю.

Детальніше...

05.04.2018 | 09:23
Район: 
Заставнівський район

За новою професією – до центрів професійно-технічної освіти

Державної служби зайнятості

Безробітні, котрі перебувають на обліку в центрах зайнятості, можуть опанувати одну з 85 робітничих професій в11 Центрах професійно-технічної освіти (далі – ЦПТО), які створила та продовжує розвивати Державна служба зайнятості. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Детальніше...

 

  •  
  •  

-