Архів новини

11.04.2018 | 16:50
Район: 
Заставнівський район

Пане міністре, розкажіть, будь ласка, які документи мають бути в мене як у власника земельного паю сільськогосподарського призначення, і кому я маю право передавати свою землю в оренду?

Іван Вернигора

Детальніше...

11.04.2018 | 16:44
Район: 
Заставнівський район

Підвищення конкурентоспроможності працівників на ринку праці відповідно до вимог сучасного виробництва та сфери послуг здійснюється шляхом забезпечення ефективного функціонування та розвитку системи професійного навчання. Служба зайнятості забезпечує сприяння у проведенні професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації незайнятого населення.

Детальніше...

11.04.2018 | 16:41
Район: 
Заставнівський район

До уваги мешканців Заставнівського  району

У Департаментісоціального захисту населенняЧернівецької обласної державної адміністрації впроваджено новуформуприйому громадян - дистанційнийособистийприйом в режимі Sкуре-зв’язку, що сприятиме осучасненню методів роботи  по обслуговуванню населення, надасть можливість мобільніше вирі-шувати соціально-побутові питання малозахищених верств населення

Графік далі...

11.04.2018 | 16:36
Район: 
Заставнівський район

Стан  наповнення бюджету Пенсійного фонду в області

Задля своєчасних виплат пенсіонерам області та захисту прав застрахованих осіб, органами Пенсійного фонду України в області здійснюється постійна робота з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, опрацювання сум заборгованості з платежів у судовому порядку.

Детальніше...

11.04.2018 | 16:33
Район: 
Заставнівський район

11 квітня 2018 року (в рамках декади для молоді) відбулась Акція «Випускник» для учнів старших класів Кострижівської ЗОШ та Звенячинського НВК , в якому прийняли участь 69 учнів. Метою заходу було ознайомити учнів з сучасними тенденціями на світовому і національному ринку праці, професійним назвами робіт майбутнього та основними передумовами успішної кар`єри.

Детальніше...

 

  •  
  •  

-