Архів новини

13.04.2018 | 20:34
Район: 
Заставнівський район

                                          100 років милосердя

З 1 до 30 квітня  2018 року  в  районі проходить   Всеукраїнський  місячник  Червоного Хреста. Але цього року місячник особливий, адже саме 18 квітня Товариству Червоного хреста України виповнюється 100 років. Його метою є привернення уваги суспільства до проблем найбільш вразливих верств населення: малозабезпечених, багатодітних сімей, самотніх людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, неповних сімей, дітей-сиріт, переміщених осіб з територій проведення АТО, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Детальніше...

13.04.2018 | 15:31
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації побував у селах  району:  у  с. Василів здійснено грейдерування вулиць , а у Кулівцях та Чунькові обговорено питання фінансування виконаних робіт на дорогах цих населених пунктів. Юрій Кітар дивився хід виконання будівельно – ремонтних робіт у приміщенні місцевого навчально-виховного комплексу.

Детальніше...

13.04.2018 | 12:22
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар у своєму робочому кабінеті провів зустріч із керівниками ОТГ, підчас якої було обговорено проблеми ремонту доріг у населених пунктах, які ввійшли до утворених ОТГ: Юрковецької, Вікнянської, Кострижівської.

Детальніше...

 

  •  
  •  

-