Архів новини

16.04.2018 | 18:00
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар та голова Заставнівської районної організації ветеранів України Орися Скорейко, голова Митківської сільської ради  Анатолій Манчуленко завітали до оселі однієї із найстарших мешканок с. Митків – Ганни  Іллівни  Рудик. Нагода – приємна. Вчора Ганна Іллівна відзначила 95-ліття. З цієї нагоди їй щиро бажали міцного здоров’я і довгих літ життя. Ювілярка щиро раділа гостям і  дякувала за візит та увагу до неї.

16.04.2018 | 17:52
Район: 
Заставнівський район

Розширення сервісної мережі – в пріоритеті пенсійної служби краю

Якщо пенсіонер чи людина, яка тільки збирається вийти на пенсію, хоче звернутися до Пенсійного фонду України, зазвичай вона йде до найближчого управління. Принцип «чим ближче до дому, тим краще» у повсякденному житті відіграє вирішальну роль. Саме тому пенсійна служба щодня розширює сервісну мережу. І тепер, крім місцевих управлінь, з’являються пункти надання пенсійних послуг за їх межами – це робочі місця фахівців Фонду в територіальних громадах, агентських пунктах, центрах надання адміністративних послуг.

Детальніше...

16.04.2018 | 17:27
Район: 
Заставнівський район

Сьогодні пенсіонери мають право вибору установи для отримання щомісячних виплат. Переконавшись у численних перевагах банківського обслуговування, усе більше буковинців стають користувачами банківських послуг. Зокрема, уже 79% чернівецьких пенсіонерів отримують пенсії через банки.

Детальніше...

16.04.2018 | 17:19
Район: 
Заставнівський район

Пенсійники Буковини надають консультації людям з порушеннями слуху у супроводі сурдоперекладача

У Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області запроваджено послугу по наданню консультації з пенсійних питань за допомогою професійного сурдоперекладача.

Детальніше...

16.04.2018 | 16:45
Район: 
Заставнівський район

Питання пенсійного забезпечення ветеранів розглянули на порядку денному пленуму обласної ради ветеранів

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів взяв участь у роботі пленуму Чернівецької обласної ради організації ветеранів Чернівецької області.

Детальніше...

16.04.2018 | 15:31
Район: 
Заставнівський район

27 квітня – IVФорум енергоефективного партнерства’18

 «ЕСКО: Успіхи та перспективи.Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

27 квітня 2018р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

Детальніше...

16.04.2018 | 15:24
Район: 
Заставнівський район

Павле Дмитровичу,  скажіть, як можна швидко ліквідувати ФОП? Куди звертатися, що потрібно?

Сергій Іллєнко

Куди звернутися для припинення діяльності ФОП?

Детальніше...

16.04.2018 | 15:20
Район: 
Заставнівський район

   У зв’язку із збільшенням кількості звернень громадян зі скаргами на порушення норм та правил при утриманні кладовищ у населених пунктах Заставнвського району в частині розширення меж та дотримання розмірів санітарно-захисних зон (СЗЗ), Заставнівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надсилає для інформування основні вимоги щодо облаштування та утримання кладовищ в населених пунктах згідно чинного законодавства.

Детальніше...

16.04.2018 | 11:39
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації провів чергову апаратну нараду. До початку наради Юрій Васильович повідомив, що для будівництва та ремонту житла для дітей – сиріт з державного бюджету виділено декілька мільйонів гривень. Тому працівники служби у справах дітей  та управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повинні з великою відповідальністю віднестися до  відбору кандидатів та оформлення відповідних документів.

Детальніше...

16.04.2018 | 11:28
Район: 
Заставнівський район

У зв’язку із надходженням на адресу Заставнівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області численних усних звернень від населення та суб’єктів господарювання щодо вимог чинного законодавства стосовнозастосування пестицидів і агрохімікатів, надсилаємо витяг із  Державних санітарних правил «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» (ДСП 8.8.1.2.001-98).

Детальніше...

16.04.2018 | 11:14
Район: 
Заставнівський район

Відповідно до вимог Закону України «Про бджільництво» пасіки підлягають обов’язковій реєстрації

 Бджоли відіграють важливу роль в сільському господарстві,як запилювачі квіткових рослин. Однак останнім часом частішають випадки загибелі цих комах від використання засобів захисту рослин. Отруєння бджіл спостерігається у весняно-літній період при масових обробках сільськогосподарських посівів, зазвичай під час цвітіння ріпаку та соняшнику.

Детальніше...

 

  •  
  •  

-