Архів новини

08.05.2018 | 16:58
Район: 
Заставнівський район

Сьогодні велике свято для нашого народу. Ми святкуємо чергову річницю Перемоги над фашистською Німеччиною. Незважаючи на те, що цей день все далі йде в глибину років, перемога має величезне історичне значення для нашої Батьківщини.Сьогодні залишилося так мало людей, кому ми особисто можемо сказати «спасибі» за цей подвиг. Дуже хочеться, щоб теперішні й майбутні молоді покоління шанували і поважали цей важливий день і все, що за ним стоїть.

детальніше...

08.05.2018 | 16:51
Район: 
Заставнівський район

Голова комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації Юрій Кітар  провів чергове засідання , на якому були розглянуті питання: про відмову від спадщини неповнолітньої дівчинки на користь її матері; надання згоди матері  на дарування будинку її синові, в якому проживає ще один неповнолітній син; надання згоди  заставнівчанці на продаж будинку та земельної ділянки, де також зареєстрована неповнолітня дитина.  До комісії звернулися батьки неповнолітніх хлопчиків щодо встановлення днів побачень з татом та місця проживання дітей. Члени комісії переглянули та затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей, котрі залишилися без піклування батьків , дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах. За всіма питаннями прийняті відповідні рішення.

08.05.2018 | 16:26
Район: 
Заставнівський район

У Василівському НВК навчається 151 учень. Навчання здійснюється у двох корпусах: початкова та старша школа.  Однак у приміщенні старшої школи немає внутрішньої вбиральні. І це, неабияк, турбує  батьків, бо стосується здоров’я їхніх дітей.  Вільного приміщення, яке могли переобладнати для цієї мети немає.

детальніше...

08.05.2018 | 16:03
Район: 
Заставнівський район

Сьогодні голова Заставнівської районної державної адміністрації  Юрій Кітар та Чуньківський сільський голова Корнелій Довгий відвідали  учасника Другої світової війни – мешканця с. Чуньків Миколу Степановича Бабича: « Шановний Миколо Степановичу!  Від усієї душі вітаю Вас З Днем Перемоги! Велика перемога горить вічним вогнем в наших серцях, а свідомість наповнена почуттям радості та вдячності старшому поколінню за подароване мирне життя ціною неймовірних зусиль і власних життів на полі битви і в тилу.  У ці травневі  дні бажаю Вам і Вашим близьким добра, благополуччя, здоров'я та мирного неба над головою! Дякую Вам за перемогу!»

08.05.2018 | 15:40
Район: 
Заставнівський район

Згідно із домовленістю, яка була укладена між  ініціативною групою с. Хрещатик ,  філією «Заставнівський райагробуд» обласною та районною виконавчою владою сьогодні розпочалися  роботи з ремонту дороги, яка веде до с. Хрещатик. «Ми щиро вдячні мешканцям сіл Хрещатик та Репужинці за порядність та відповідальність. Ініціативній групі -- за уміння вести компромісний діалог.  Ще минулого тижня вони виконали те, що обіцяли – очистили узбіччя від зеленої порослі. І це дало можливість і розширити дорогу, і поглибити канави для водовідведення. Це ще раз є доказом того, що якщо є співпраця, то є і позитивні результати», -- наголосив голова Заставнівської районної державної адміністрації, перебуваючи на місці ремонту дороги.

08.05.2018 | 12:09
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації побував на будівельному майданчику нового корпусу Веренчанської ЗОШ ім. Ірини Вільде.  Мав розмову із підрядником, якому висловив свої зауваження щодо якості цегли, кількості будівельних матеріалів та робітників – будівельників.  « На такому великому об’єкті, де будуть затрачені мільйони гривень, повинно працювати щонайменше  35 – 40 будівельників. Погода сприяє роботі.Цегла не повинна розсипатися в руках, як це я зараз бачу », -- наголосив Юрій Кітар.  Підрядник пообіцяв виправити ситуацію та прискорити темпи ведення будівельних робіт.

08.05.2018 | 11:33
Район: 
Заставнівський район

Дорогі земляки, шановні ветерани Другої світової війни, молодь!

Сьогодні, 8 травня,  Україна відзначає День пам’яті та примирення, 9 травня - 73-тю річницю Дня перемоги над нацизмом у Європі. Цими травневими днями ми вшановуємо ветеранів, які мужньо здолали вогненні фронтові дороги, тих, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, піднімав з руїн і відроджував рідний край та віддаємо дань героям, простим громадянам, які стали жертвами найкривавішої в історії людства війни.

детальніше...

08.05.2018 | 10:04
Район: 
Заставнівський район

Останні роки в Україні поняття «ветеран війни» набуло нового змісту, наповнившись новими історичними реаліями. Щороку напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні українці, вшановуючи пам'ять своїх дідів, прадідів та їх величезний вклад в боротьбі за мир, згадують і тих, хто боронить незалежність України та спокій наших громадян.

детальніше...

08.05.2018 | 09:57
Район: 
Заставнівський район

Ви можете отримати електронні послуги на сайтах :

08.05.2018 | 09:31
Район: 
Заставнівський район

На жаль, сьогодні чимало працюючих не бачать проблеми в отриманні “тіньової” заробітної плати, кладучи до кишені “чисті доходи”. Надаючи згоду працювати нелегально, працівники позбавляють себе соціальних гарантій: оплати лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, оплачуваної відпустки, втрачають страховий стаж, а надалі – право на гідну пенсію.

детальніше...

08.05.2018 | 09:26
Район: 
Заставнівський район

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким інших категоріям осіб”  впродовж березня-квітня поточного року в органах Пенсійного фонду України тривала кропітка робота  щодо забезпечення проведення перерахунку пенсій колишнім  силовикам.

детальніше...

 

  •  
  •  

-