Архів новини

10.05.2018 | 14:51
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар відвідав учасників Другої світової війни – мешканців с. Кадубівці: Дмитра Васильовича Гандабуру, Василя Петровича Дубецького та Петра Івановича Кармазенюка та смт.Кострижівка: Степана Павловича Бабалюка, Григорія Івановича Блауша, Віктора Ілліча Одайського і Михайла Дмитровича Проданика. Привітав із 73-ю річницею Перемоги,  побажав многа літ та передав продуктові набори до свята.

10.05.2018 | 09:05
Район: 
Заставнівський район

Торгівля людьми – це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнаються злочином.

детальніше...

10.05.2018 | 07:25
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Перемоги над німецьким фашизмом.  9 травня заставнівчани пройшлися ходою миру  спочатку до пам’ятників загиблим воїнам – землякам, загиблим внаслідок політичних репресій «Чорного хреста» та  до підніжжя пам’ятника воїнам, що віддали своє життя підчас Другої світової війни, щоб відзначити 73-тю річницю Перемоги над нацизмом і вклонитися полеглим солдатам-визволителям. Пам’ять про полеглих вшанували хвилиною мовчання. При цьому віддавали честь, хтось хрестився, а хтось не стримував сліз. З рук голови райдержадміністрації ветерани фронту отримали Почесні грамоти Чернівецької обласної державної адміністрації. Не згасає пам'ять про тих, хто приніс на вівтар великої перемоги своє життя, поліг у боях заради щастя та мирного життя інших. Вшановуючи загиблих на фронтах Другої світової війни, керівники району  та міста, ветерани та пересічні заставнівчани поклали  квіти до  підніж пам’ятників.

 

  •  
  •  

-