Архів новини

11.05.2018 | 13:09
Район: 
Заставнівський район

 Вчора, 10 травня, голова Заставнівської районної державної адміністрації  відвідав Хрещатицький НВК.  Причина – тривіальна. На переконання активістів села, серед батьків все, ще побутує протистояння, щодо необхідності переведення дошкільних груп НВК до головного корпусу приміщення. Майже 10 років у Хрещатику діти дошкільного віку перебувають у підвальному приміщенні.

детальніше...

11.05.2018 | 12:44
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації побував на ПАТ « Кострижівський комбінат будівельних матеріалів», де зустрівся із заступником директора підприємства. Мова йшла про перспективу повноцінного функціонування комбінату будматеріалів. Як стало відомо, ще півтора року тому дане підприємство мало б отримати ліценцію на видобування природного матеріалу, однак, поки-що, результату немає.  За період простою ККБМ втрачає клієнтів та ринок збуту, а ОТГ – фінансові надходження. « Функціонування промислових підприємств, що зареєстровані та працюють у нашому районі, легалізація заробітної плати, детінізація робочих місць  та порядність у сплаті податків, впровадження реформ  – це є та сама запорука  розвитку Заставнівщини. Іншого «рецепту» для покращення життя краян немає», -- переконаний Юрій Кітар.

11.05.2018 | 11:28
Район: 
Заставнівський район

 Голова Заставнівської районної державної адміністрації побував у Кострижівському ОТГ. Підчас розмови з головою Кострижівської селищної ради Володимиром Старком йшлося про перспективи розвитку цього ОТГ та перепони, які доводиться долати активу в процесі впровадження реформи з децентралізації влади. Життя говорить: що більша громада, то вона сильніша, адже може закумулювати більший податок на доходи фізичних осіб і використати кошти для свого розвитку.

детальніше...

 

  •  
  •  

-