Архів новини

16.05.2018 | 16:42
Район: 
Заставнівський район

Доброго дня пане Міністре! Після звільнення за згодою сторін мені не виплатили частину коштів, які я заробив. Як мені поступити в такому випадку?

Олександр Раєвський

детальніше...

16.05.2018 | 16:40
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації провів виїзний прийом громадян у селах:  Веренчанка,  Кадубівці  та Репужинці.  Громадян, здебільшого,  турбували питання втілення освітньої та медичної реформ у життя.   У Веренчанці – темпи ведення будівництва нового корпусу місцевої школи та терміни здачі будівлі в експлуатацію. У Репужинцях Юрій Кітар побував у приміщенні, де раніше був розміщений ФАП. «Усі приміщення, які є на території населених пунктів та є власністю громади повинні бути відремонтовані, збережені,  функціонально - придатні для використання», -- наголосив керівник виконавчої влади району.

16.05.2018 | 16:37
Район: 
Заставнівський район

  З початку року вдалося стягнути 12 715 661 гривень аліментів для буковинських дітей, - про це зокрема йшла мова на черговому засіданні регіонального штабу з координації, моніторингу та контролю за станом виконанням органами державної виконавчої служби рішень про стягнення аліментів.

детальніше...

16.05.2018 | 16:25
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації провів засідання комісії з питань захисту прав дитини. На ній були  розглянуті питання діяльності Служби у справах дітей райдержадміністрації: забезпечення виконання повноважень, встановлених законодавством України в сфері соціального захисту дітей, захисту прав й інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запобігання дитячій бездоглядності; здійснення координації  зусиль  місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності  та стосовно реалізації  додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї, патронатні сім’ї і державні заклади.

16.05.2018 | 15:51
Район: 
Заставнівський район

Відділ контролю за обігом засобів захисту рослин управління фіто- санітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує: цього року погодні умови травня сприяють поширенню та розвитку шкідливих організмів в посівах сільськогосподарських культур.Для гарного урожаю посіви потребують чистоти від бур’янів, шкідників та хвороб.

детальніше...

 

  •  
  •  

-