Архів новини

04.06.2018 | 17:44
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар взяв участь у інформаційному семінарі «Реформи в сфері енергоефективності  – нові можливості для розвитку громад», організованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України в рамках проекту "Реформи у сфері енергоефективності в Україні".

детальніше...

04.06.2018 | 13:17
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації провів чергову апаратну нараду. Підчас якої було обговорено питання першочергового значення: наповнення бюджету, легалізація заробітної плати та детінізація робочих місць, проведення літньої оздоровчої кампанії для дітей та дотримання санітарних норм у торговельних  точках та закладах громадського харчування. Юрій Кітар акцентував увагу на необхідності дотримання санітарних та протипожежних норм безпеки у дитячих  таборах, які працюють на території району. «Відпочинок має бути безпечним і корисним. Ми повинні для цього докласти максимум зусиль», -- сказав Юрій Васильович підчас наради.

04.06.2018 | 10:10
Район: 
Заставнівський район

Пенсійна служба Буковини з особливою увагою ставиться до людей з інвалідністю і вадами здоров’я та дбає про створення  максимально комфортних умов для їх обслуговування. Для донесення актуальної інформації з пенсійного забезпечення та надання роз’яснень особам з вадами слуху пенсійники облаштували робоче місце у приміщенні Чернівецької обласної організації УТОГ. Відтепер люди зі слабким слухом мають змогу отримати фахові консультації спеціалістів Пенсійного фонду в зручному й доступному для себе форматі, оскільки прийом відбувається з використанням мови  жестів.

детальніше...

 

  •  
  •  

-