Архів новини

05.06.2018 | 15:46
Район: 
Заставнівський район

«Пане Міністре, доброго дня! Я плачу чималі гроші на дитину. Їх більш ніж вистачає на дитину. Тепер ще й кажуть, що мене примусять платити ще більше, бо збільшиться розмір аліментів. Я й так не зовсім розумію, куди моя колишня їх витрачає і чи на дитину вони йдуть. А тепер, що виходить, вона житиме за мій рахунок?  Степан Любенчук»

детальніше...

05.06.2018 | 15:42
Район: 
Заставнівський район

Питання призначення пенсії за віком багатодітним матерям регулюються підпунктом 3 частини 1 статті 115 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування". Важливо, що пенсійна реформа 2017 року не змінила умови виходу на пенсію для багатодітних матерів, зберігши за ними право на достроковий вихід на пенсію за віком без збільшення страхового стажу, необхідного для реалізації цього права.

детальніше...

05.06.2018 | 15:40
Район: 
Заставнівський район

З 1 січня 2000 року страховий стаж обчислюється за даними, які містяться в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування. Така інформація  формується на основі звітності страхувальників - юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців - про нарахування заробітної плати, а також фізичних-підприємців та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, про суми нарахованого єдиного внеску.

детальніше...

05.06.2018 | 15:37
Район: 
Заставнівський район

На жаль, сьогодні чимало працюючих не бачать проблеми в отриманні “тіньової” заробітної плати, кладучи до кишені “чисті доходи”. Надаючи згоду працювати нелегально, працівники позбавляють себе соціальних гарантій: оплати лікарняного, допомоги у разі отримання травми на виробництві, оплачуваної відпустки, втрачають страховий стаж, а надалі – право на гідну пенсію.

детальніше...

05.06.2018 | 15:36
Район: 
Заставнівський район

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103 “Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким інших категоріям осіб”  впродовж березня-квітня поточного року в органах Пенсійного фонду України тривала кропітка робота  щодо забезпечення проведення перерахунку пенсій колишнім  силовикам.

детальніше...

05.06.2018 | 15:27
Район: 
Заставнівський район

Останні роки в Україні поняття «ветеран війни» набуло нового змісту, наповнившись новими історичними реаліями. Щороку напередодні відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні українці, вшановуючи пам'ять своїх дідів, прадідів та їх величезний вклад в боротьбі за мир, згадують і тих, хто боронить незалежність України та спокій наших громадян.

детальніше...

05.06.2018 | 15:20
Район: 
Заставнівський район

Юрій Кітар провів робочу зустріч, де було вирішено питання придбання інсуліну для хворих цукровим діабетом. Участь приймали головний лікар Заставнівської ЦРЛ Василь Липка, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлана Буйновська та  керуюча Заставнівською аптекою №21 Наталія Страдецька. Після детального обговорення, було прийняте рішення виділити необхідні кошти із районного бюджету для  закупівлі, життєво необхідних, діабетикам  ліків. «Хворі діабетом краяни не повинні страждати від того, що  державним бюджетом виділено недостатньо коштів, щоб вистачило на цілковите забезпечення препаратом усіх хворих. Життя безцінне і неповторне, тому ми знайдемо гроші для закупівлі інсуліну», -- сказав голова райдержадміністрації. 

05.06.2018 | 15:17
Район: 
Заставнівський район

З початку року на водоймах Буковини загинуло 6 людей, з них троє – у Заставнівському районі

У спекотну погоду чимало мешканців області намагається провести свій відпочинок поблизу води на річках, озерах, ставках та інших водоймах. Та, на жаль, не завжди люди дотримуються правил безпеки, як наслідок цього, з початку 2018 року у Заставнівському районі Чернівецькій області втопилося 3 людей. Основними причинами загибелі людей на водних об’єктах є купання в необладнаних, неперевірених місцях та місцях, де купання заборонено;  купання в нетверезому стані; пустощі на воді; перебування біля води дітей без нагляду дорослих.

детальніше...

05.06.2018 | 15:11
Район: 
Заставнівський район

Для призначення пенсії та обчислення її розміру період здійснення фізичною особою підприємницької діяльності за спрощеною системою оподаткування до 01.01.2004 підтверджується спеціальним торговим патентом, або свідоцтвом про сплату єдиного податку, або патентом про сплату фіксованого розміру прибуткового податку з громадян, або довідкою про сплату страхових внесків.

детальніше...

05.06.2018 | 14:50
Район: 
Заставнівський район

Уже стало доброю традицією на Кіцманщині відзначати день народження славетного українського кіноактора, сценариста і режисера Івана Миколайчука у форматі фестивалю творчості під назвою «На гостини до Івана», який проходить щорічно 15 червня в рідному селі митця - Чортория.  Сімдесят сьома річниця не стала винятком.

детальніше...

 

  •  
  •  

-