Архів новини

06.06.2018 | 16:15
Район: 
Заставнівський район

У період посівного сезону 2018 року Оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя активізував свою роботу. Вже   три  засідання, на яких розглянуто п’ять звернень, що стосуються теми рейдерства у Чернівецькій області, з яких – у двох випадках правоохоронними органами відкрито кримінальні провадження та триває розслідування, в одному Головним управлінням держгеокадастру в Чернівецькій області складено акти про незаконне використання земельних ділянок та притягнуто суб’єкта  до відповідальності. 

детальніше...

06.06.2018 | 15:23
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації провів виїзний прийом громадян. Сьогодні своїми проблемами та клопотами  з очільником району ділилися мешканці сіл: Баламутівка, Ржавинці та Добринівці. Питання, що озвучувалися стосувалися, здебільшого, оренди земельних паїв, нарахування субсидій, перерахунку пенсій сільгоспвиробникам, темпів впровадження медичної реформи та «Нової української школи», забезпечення ліками (інсуліном) хворих цукровим діабетом, тощо.

06.06.2018 | 07:36
Район: 
Заставнівський район

Шановні працівники засобів масової інформації Заставнівщини!

Ваша робота — відповідальна і потрібна. І найголовніше у ній – усвідомлення того, що від сказаного чи написаного залежать людські долі, наше сьогодення та майбутнє. Зрозуміло, що ваша діяльність вимагає нині не тільки професіоналізму, а й повсякденної творчості. Даються взнаки ті події, які переживає наш народ.

детальніше...

 

  •  
  •  

-