Архів новини

08.06.2018 | 16:32
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар завітав до кабінету завідувача  Заставнівського сектору державної міграційної служби України у Чернівецькій області з приємною міссією – вручив Сергієві Івановичу Фівчуку Грамоту райдержадміністрації за високий професіоналізм, ініціативність, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків і націленість на результат, активну громадянську позицію. Та, принагідно,  привітав із днем народження. Долучилися до вітань колеги Сергія Івановича  та голова ГО «Щедро» Анатолій Дронь.

фото: П. Кміть

08.06.2018 | 12:07
Район: 
Заставнівський район

Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток».

детальніше...

08.06.2018 | 11:54
Район: 
Заставнівський район

Саме на таку тему відбулися дебати, які ініціювало керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, при організаційній підтримці дирекції Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національно торговельно-економічного університету та Голови Чернівецького відділення Всеукраїнського молодіжного громадського осередку «Федерація дебатів України» Олени Щербакової.

детальніше...

08.06.2018 | 11:45
Район: 
Заставнівський район

Своєчасно реалізувати право на пенсію дозволять наступні кроки:

детальніше...

08.06.2018 | 11:41
Район: 
Заставнівський район

Під час планування подорожі за кордон із дітьми батьки часто зустрічаються із досить заплутаним законодавством щодо виїзду неповнолітніх дітей за кордон. Питання виникають стосовно того, чи потрібен дозвіл одного чи двох батьків, як бути, якщо батьки розлучені, яким є термін дії дозволу батьків на виїзд дитини за кордон тощо.

детальніше...

 

  •  
  •  

-