Архів новини

19.06.2018 | 15:54
Район: 
Заставнівський район

У кожному населеному пункті Заставнівщини встановлено свій унікальний оберіг. Здебільшого це хрест  при в’їздів село, в його центрі чи на височині. Був встановлений такий хрест і у с. Василів, на високому пагорбі над р. Дністер.  Був той хрест оберегом селу, допоки вандали не сплюндрували пам'ять предків та не повалили його. Впродовж багатьох років його не відновлювали. Відповідні роботи потребують фінансових витрат. Тому  голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар і начальник відділу культури Василь Барабащук провели перемовини з цього приводу із представниками громадських організацій. Відповідальність  щодо виготовлення Пам’ятного Хреста хреста та його встановлення взяли на себе волонтери ГО «Щедро». Кошти для цього уже надали приватні підприємці.

детальніше...

19.06.2018 | 14:45
Район: 
Заставнівський район

Голова райдержадміністрації Юрій Кітар взяв участь у обговоренні проекту перспективного плану формування територій громад Чернівецької області в межах всієї території, що відбувалося у приміщенні Заставнівської райдержадміністрації за участі сільських голів, керівників організацій та громадськості.  Координатором заходу був заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації  Василь Гостюк. Голови новостворених ОТГ, сільські голови  відверто ділилися своїми думками, проблемами та напрацюваннями, які мають після об’єднання громад.   Пропозицію приєднання сіл приміської зони до м. Чернівці вважають неприйнятною. На думку більшості села втратять свій статус, можуть взагалі загубитися на карті Чернівецької області.  Загалом обговорення проходило активно.

19.06.2018 | 14:11
Район: 
Заставнівський район

31 грудня 2018 року  закінчується термін для реформування друкованих засобів масової інформації, засновниками яких є органи державної влади, інші державні органи та органи місцевого самоврядування. Законом України  «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» від 24.12.2015 № 917-VIII (далі – Закон про реформування), внесено зміни до статті 8 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», якими заборонено органами державної влади, іншими державними органами  та органи місцевого самоврядування виступати засновниками (співзасновниками) друкованих засобів масової інформації.

детальніше...

19.06.2018 | 13:59
Район: 
Заставнівський район

Батька  загиблого в АТО  юрківчанина  Миколи Соловія  --  Івана    Дмитровича      Соловія на Заставнівщині знають всі. Виважений, толерантний, працелюбний  чоловік. На його долю випало страшне горе – хоронити сина, який загинув у бою на Донбасі підчас проведення антитерористичної операції. І ось цю поважну людину, батька, котрий виховав справжнього чоловіка – патріота, брутально та безцеремонно, у самій вульгарній формі образила молода касир автобусної станції, що  біля дріжджзаводу в  обласному   центрі.

детальніше...

19.06.2018 | 09:38
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар виїхав на проблемну ділянку дороги, що веде до Городенківського району, де провів виїзну робочу зустріч. Питання, що потребує нагального вирішення це ремонт, вкрай, зруйнованого полотна дороги «Заліщики – Звенячин – Городенка» через с. Степанівка. Після обговорення усіх моментів було вирішено – у найближчі дні ремонт дороги розпочати. До цього долучається ТОВ «Хрещатик Агро», який надає техніку та матеріали, участь у спів фінансуванні братиме Кострижівська селищна рада (ОТГ). Роботи виконуватимуть працівники філії «Заставнівський райавтодор» (начальник Роман Кукурудзяк). «Навести лад на дорогах – це один із наших пріоритетів. Ми маємо робити все, щоб акумулювати кошти та активно продовжувати ремонтні роботи. Дорожні служби повинні працювати якісно та ефективно, адже на сьогодні наші дороги переживають не найкращі часи. І тому потребують уваги та вирішення. Якісні дороги – то безпека наших громадян і позитивний імідж району», -- наголосив керівник району.

19.06.2018 | 09:01
Район: 
Заставнівський район

У поточному році з метою запобігання аварійності та покращення стану безпеки на шляхах Заставнівського району  сформовано першочергові заходи з ліквідації ямковості на дорогах загального користування з чорним покриттям та відповідно складено робочий графік виконання робіт, який виконується. Передбачається охопити дрібним середнім ремонтом 67,1 км автошляхів району та 1,9 км поточним середнім ремонтом. Плановий обсяг фінансування робіт складатиме 14,3 млн.грн.

детальніше...

 

  •  
  •  

-