Архів новини

22.06.2018 | 16:44
Район: 
Заставнівський район

Метою реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право» є підвищення рівня правової грамотності громадян та надання правової допомоги якомога ширшому колу осіб, оскільки необхідно перейти на новий рівень і почати озброювати українців знаннями про їхні права у спілкуванні з чиновником, у спілкуванні з суддею, у спілкуванні з прокурором. Для якісного впровадження проекту Мін’юсту начальник управління персоналу та правової роботи Заставнівської райдержадміністрації Світлана Буйновська  здійснювала роз’яснення дії даного Проекту службовцям районної державної адміністрації у переддень відзначення професійного свята.  У рамках проекту Світлана Буйновська побувала у місцевих радах, у яких проводилися заходи із громадянами щодо популяризація реформ Міністерства юстиції України, он-лайн сервісів та здійснювався прийом громадян.

22.06.2018 | 16:10
Район: 
Заставнівський район

Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття  великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над нацизмом. Можна по різному ставитися до цієї війни, по - різному її називати, але хіба можна  забути тих, хто віддав своє життя за щастя інших. Роки війни залишаться для нас назавжди затьмареними від гіркоти втрат. У довічному боргу наше покоління перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через грізні битви і дожити до світлого дня Перемоги.

детальніше...

22.06.2018 | 15:35
Район: 
Заставнівський район

За ініціативи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області на засіданні колегії обласної державної адміністрації розглянуто питання про стан дотримання законодавства про працю страхувальниками Чернівецької області.

– Ринок праці в області характеризується високим рівнем тінізації – 17,2% працездатного населення краю, а це майже 90 тисяч осіб, не зайняте у жодній сфері економічної діяльності. Тож вони позбавлені права на зарахування страхового стажу, і, відповідно, права на призначення пенсії, – озвучив невтішну статистику начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів.

детальніше...

22.06.2018 | 15:26
Район: 
Заставнівський район
Відбулася  робоча зустріч комісії  Заставнівської районної державної адміністрації  з легалізації заробітної плати  із приватними підприємцями району. До початку критично виваженої розмови, перший заступник голови райдержадміністрації, голова Комісії Василь Молдован сказав: -- У нинішніх  кризових умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у „конвертах”, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.
детальніше...
22.06.2018 | 09:48
Район: 
Заставнівський район

ПВКП " МІГ - 97 "

14 червня  2018 року  в приміщені  Заставнівського  районного центру зайнятості  для осіб, які перебувають  на обліку як безробітні, відбувся  міні - ярмарок вакансій  ПВКП " МІГ - 97 ", на якому були присутні 12  безробітних. Роботодавця презентували директор Мельничук Іван Георгійович та майстер  Мельничук Зінаїда Іллівна  ( номер  телефону  0508728233).  Під час заходу роботодавець провів співбесіди з безробітними, під час яких  просив повідомити інформацію про місце проживання, готовність приступити до роботи, професійний досвід, наявність дітей, сімейний стан.

детальніше...

22.06.2018 | 09:41
Район: 
Заставнівський район

З початку 2018 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України адресним санаторно-курортним лікуванням було забезпечено понад 3 тис. осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва. Відповідно до нового механізму, зазначені особи мають право вільного вибору закладу для проходження лікування, що збільшило доступність та охоплення соціальною послугою порівняно із тим же періодом минулого року.

детальніше...

22.06.2018 | 08:54
Район: 
Заставнівський район

Звернення голови Заставнівської райдержадміністрації з нагоди Дня скорботи і вшанування  пам’яті жертв війни в Україні

Дорогі краяни! У цей день національної скорботи ми віддаємо данину пам’яті загиблим під час найбільшого в історії людства збройного конфлікту…  Трагедія Другої світової війни, розв’язаної гітлерівським та сталінським режимами, опалила українців ще у вересні 1939-го, але з 22 червня 1941 року Україні судилося надовго стати великим полем бою, землею, що фактично спливала людською кров’ю.

детальніше...

 

  •  
  •  

-