Архів новини

06.07.2018 | 16:11
Район: 
Заставнівський район

Власники пасік повинні обов’язково зареєструватись в сільській раді, на території якої вони знаходяться, та отримати паспорт на пасіку. Головне Управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області повідомляє, що сільгоспвиробники, які застосовують хімічні засоби захисту рослин під час цвітіння медоносних рослин, згідно  ст. 37 Закону України «Про бджільництво» зобов’язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані  до 10 км. від оброблених площ через органи місцевого самоврядування письмовим повідомленням, або в телефонному режимі.

детальніше...

06.07.2018 | 16:00
Район: 
Заставнівський район

У студентської молоді влітку є можливість підзаробити. І хоча молодим людям без досвіду роботи і професійної підготовки важко конкурувати на ринку праці, пропозиції для них є! Служба зайнятості Чернівецької області наразі має 50 пропозицій на літній період. Потрібні офіціанти (13 пропозицій), бармени (10), кухарі (24).Заробітна плата - від 4 до 8 тисяч гривень.

детальніше...

06.07.2018 | 15:54
Район: 
Заставнівський район

Впродовж першого півріччя 2018 року Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області забезпечило в повному обсязі фінансування пенсійних виплат. З початку року до бюджету Пенсійного фонду України в області надійшло власних доходів в сумі 1150,4 млн.грн., що на 32,5% більше, ніж за відповідний період минулого року.

детальніше...

06.07.2018 | 15:02
Район: 
Заставнівський район

Сьогодні у  смт. Кострижівка відбувся семінар працівників культури,  що розпочинав свою роботу у місцевому будинку культури, а продовженням якого було  традиційне фольклорно-етнографічне свято «На Івана, на купала!», що проходило на березі Дністра.

детальніше...

06.07.2018 | 14:42
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації провів робочу нараду щодо облаштування об’їзної  дороги в райцентрі.  Вкотре це питання порушується місцевими громадськими активістами напередодні проведення жнивної кампанії. Адже, на їх переконання, саме цієї пори найбільше перевантажених великовагових автомобілів рухаються містом. 

детальніше...

06.07.2018 | 14:32
Район: 
Заставнівський район

За сприяння обласної та районної державних адміністрацій продовжується будівництво нового корпусу школи у с. Горішні Шерівці.  Нині будівельники вставляють віконні блоки. Окрім того, перекрито дах, який протікав, уже діючої  їдальні та  сановано  каналізацію.  Для цих робіт  виділено  кошти із обласного бюджету – 500 тис. грн.  та Фонду міжрегіонального розвитку – 5 млн. грн.

 

  •  
  •  

-