Архів новини

12.07.2018 | 17:12
Район: 
Заставнівський район

Голова райдержадміністрації Юрій Кітар та голова ГО «Щедро» Анатолій Дронь відвідали літній «Спортивно – оздоровчий комплекс YourCamp», що розташований у лісі с. Ржавинці,  щоб ознайомитися із цьогорічними умовами перебування тут  дітей. Перше, що кинулося в-вічі – це веселі, усміхнені обличчя мешканців табору та доброзичливість вихователів. Усі діти займалися у групах за інтересами. А інтереси досить різноманітні: спортивні, кулінарія, уміння вести діалог, оригамі, група «кубік рубіка», тощо. Територія гарно облаштована, однак ведуться інтенсивні роботи щодо її розширення. Нині встановлено басейн, але вже підготовлене місце і зроблено підготовку до встановлення стаціонарного великого басейну.  Нині у таборі відпочиває та оздоровлється більше 50 юних  заставнівчан,  які цілком задоволені своїм вибором.  Юрій Кітар побажав відпочиваючим та керівникам комплексу гарного літа та здорового відпочинку.

12.07.2018 | 16:43
Район: 
Заставнівський район

Голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій КІтар навідав мешканку с. Баламутівка Ганну Карпівну Герасимчук щоб привітати із 95-літтнім Ювілеєм. Побажав ювілярці міцного здоров’я та довгих літ життя. Спілкуючись з керівником району,  Ганна Карпівна пригадала свою трудову діяльність у місцевому колгоспі, бо  працювала у ланці, а пізніше – дояркою. Жила нелегко, але гідно. Нині її доглядає родина племінника, то ж вона рада з того, що на схилі літ проживає у власному будинку, поряд з рідними людьми.

12.07.2018 | 15:58
Район: 
Заставнівський район

З метою захисту прав застрахованих осіб і збільшення надходжень до бюджету Пенсійного фонду України Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проводить активну роботу, спрямовану на легалізацію зайнятості та заробітної плати.

детальніше...

12.07.2018 | 15:52
Район: 
Заставнівський район

Сьогодні, 12 липня, співробітники Служби порятунку провели рейд в с.Хрещатик , с.Кадубівці  та с.Репужинці Заставнівського району, під час якого  спілкувалися із місцевими жителями. Пожежники вручали листівки  попереджувального характеру, а також наголосили на тому, що категорично заборонено спалювати суху траву, стерню та сміття поблизу будівель , хлібних масивів  та  лісових масивів, попередили про те, що порушення правил безпеки під час розведення багаття чи паління може призвести до виникнення  лісових пожеж  та пожеж на хлібних масивах, а у вітряну погоду загоряння може набрати значних розмірів, а іноді може перекинутися і на житловий сектор.  Люди пообіцяли дотримуватись правил безпеки і також побажали рятувальникам спокійної служби.

12.07.2018 | 11:16
Район: 
Заставнівський район

Фахівці Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області провели  семінар щодо нововведень у законодавстві в частині державної реєстрації та вироблення єдиної практики їх застосування у роботі для державних реєстраторів, суб’єктів державної реєстрації та адміністраторів Заставнівського та Кіцманського районів.

детальніше...

12.07.2018 | 10:18
Район: 
Заставнівський район

За оперативними даними Фондом соціального страхування України упродовж першого півріччя 2018 року було направлено майже 23 млн грн для здійснення виплат допомоги на поховання 5 599 застрахованих осіб.

детальніше...

12.07.2018 | 10:14
Район: 
Заставнівський район

У Головному територіальному управлінні юстиції у Чернівецькій області продовжує роботу штаб зі стягнення заборгованості із заробітної плати. «Наразі борг із заробітної плати в нашій області складає трохи більше 65 тисяч гривень. Це найменша сума заборгованості в Україні», - повідомляє  управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області На виконанні перебувало 16 виконавчих документів на суму понад 397 тисяч гривень, з них фактично вже виконано 13 і стягнуто 332 тисяч гривень.

12.07.2018 | 10:10
Район: 
Заставнівський район
Завдяки новаціям першого пакету законів #ЧужихДітейНеБуває За даними Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області виплачено понад 18 мільйонів гривень аліментів, понад 9 мільйонів гривень діти отримали  після застосування до боржників санкцій.
детальніше...
12.07.2018 | 10:06
Район: 
Заставнівський район

Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом. Послуга доступна для користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду України, які увійшли на Портал за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП). Це сучасне нововведення дозволяє громадянам не виходячи з дому отримувати такі електронні документи:

детальніше...

12.07.2018 | 09:58
Район: 
Заставнівський район

В базі даних обласної служби зайнятості налічується майже 2 тисячі вакансій із різними вимогами та заробітними платами. Наразі є 38 вакансій із заробітною платою понад 10 тисяч гривень. Про це повідомляє заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

детальніше...

 

  •  
  •  

-