Архів новини

16.07.2018 | 15:57
Район: 
Заставнівський район

 За клопотання Заставнівської  районної державної адміністрації  та підтримки Народних депутатів України Максима Бурбака та Василя Амельченка та сприяння  обласної державної адміністрації, із понадпланових  митних надходжень до обласного бюджету для поточного середнього  ремонту з чорно-щебеневим типом покриття автомобільної дороги Т-26-02 Чернівці-Заставна- /М19/ на ділянці км 4+000-км 22+300  виділено 20 млн. грн. 

детальніше...

16.07.2018 | 14:52
Район: 
Заставнівський район

В Чернівецькій облдержадміністрації відбулося засідання обласного  оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя, під час якого обговорили питання захисту прав землевласників та землекористувачів.

детальніше...

16.07.2018 | 12:19
Район: 
Заставнівський район

 На велелюдному святі з цієї нагоди побував голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар. Керівник району   щиро привітав юрківчан із поважною датою села: -- День села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями і славною козацькою історією. Ви близько до серця сприймаєте  всі труднощі села, переживаєте  невдачі та складні часи. Але й щиро радієте  успіхам, пишаєтеся  вашими досягненнями. Усі досягнення, якими багате село Юрківці,  складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.

детальніше...

 

  •  
  •  

-