«Дивно, що декого із батьків, а тим більше освітян потрібно переконувати у необхідності створення хороших умов перебування та навчання дітей», -- говорить Юрій Кітар

11.05.2018 | 13:09
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

 Вчора, 10 травня, голова Заставнівської районної державної адміністрації  відвідав Хрещатицький НВК.  Причина – тривіальна. На переконання активістів села, серед батьків все, ще побутує протистояння, щодо необхідності переведення дошкільних груп НВК до головного корпусу приміщення. Майже 10 років у Хрещатику діти дошкільного віку перебувають у підвальному приміщенні.

детальніше...

За рішенням депутатів Хрещатицької сільської ради, з початком нового 2018/19 навчального року ці групи мають перебувати на І поверсі  основного корпусу школи. Для цього  два початкових класи та учительську потрібно перевести в інші пристосовані кабінети. Однак, це не всім подобається. Тому, батьки дошкільнят та учнів молодших класів шукають компроміс у вирішенні цього питання. « Мені зрозуміла позиція батьків, адже ті, хто вклав кошти у ремонт класу своєї дитини справедливо вимагає ідентичного приміщення з відповідним облаштуванням. Тут навіть підвищений тон зрозумілий. А от педагогічний колектив, на мою думку, повинен керуватися інтересами дітей і стати тим тритейцем, який допоможе знайти єдино вірне рішення для усіх. Тим більше, що нажаль, у селі ближчими роками помітна тенденція зменшення дітей, а отже і школярів. Переведення дошкільнят на перший поверх школи – це і збереження здоров”я вихованців і, звичайно, самої будівлі НВК. Дивно, що в цьому декого потрібно переконувати», -- переконаний Юрій Васильович.

 

 

  •  
  •  

-