ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !

22.01.2018 | 10:08
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

До уваги громадян, щодо залучення резервістів Збройних Сил України на навчальні збори!  

Відповідно до вимог статті 17 Конституції України та статті 26² Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” військовослужбовці при звільненні в запас зараховуються до військового оперативного резерву в обов’язковому порядку.
Зараховані до оперативного резерву військовослужбовці, приписуються до військових частин в яких вони проходили службу (або інших військових частин за своєю військово-обліковою спеціальністю) та можуть залучатись на збори з резервістами в цих військових частинах.

  Протягом 2018року сплановано проведення  навчальних зборів з резервістами визначених військових частин Збройних Сил України.
  Навчальні збори сплановано провести на військових полігонах в районах пунктів постійної дислокації визначених військових частин. Термін проведення зборів – 30 діб.  
  Заставнівським районним військовим комісаріатомпроводяться заходи щодо оповіщення, виклику, проходження медичного огляду та залучення на навчальні збори усіх резервістів оперативного резерву.

   Завдання зборів:

Підготовка резервістів – це комплекс заходів, спрямований на підтримання спроможностей до самостійного виконання функціональних обов'язків у складі підрозділу.

          Основною метою підготовки є:

     забезпечення спроможності резервістів виконувати завдання за призначенням на посадах;

     підготовка і накопичення військовонавчених ресурсів, необхідних для укомплектування військових частин в мирний та воєнний час.

Основними завданнями Підготовки є:

     підтримання фахової підготовки резервістів;

     підтримання готовності резервістів до дій у складі підрозділу за різних умов обстановки;

     підтримання психологічної стійкості резервістів до виконання завдань у стресових ситуаціях.

       Резервісту компенсується:
- середньомісячна заробітна плата за той час. що він перебував у військовій частині;
- гроші за проїзд до військової частини та в зворотному напрямку;

             Резервісту гарантується:

-збереженнямісця роботи, а також займаної посади та середньої заробітної плати на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування і форм власності;

-державне страхування під час виконання обов’язків служби у військовому резерві;

-у разі укладання контракту на проходження служби в резерві з командиром обраної їм військової частини, у випадку оголошення мобілізації, призов саме до цієї військової частини.

           Резервіст забезпечується безкоштовно:
-військовою формою одягу з передбаченими для військовослужбовців знаками розрізнення, що свідчать про їх належність до резервістів;

-харчуваннямта проживанням у військових частинах під час виконання обов’язків служби у військовому резерві;

-медичним обслуговуванняму закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України під час виконання обов’язків служби у військовому резерві.

 

  •  
  •  

-