ПРО ФУНКЦІОНУВАННЯ ГАЛУЗЕЙ МЕДИЦИНИ, ОСВІТИ… ТА ПОЧАТОК БЮДЖЕТНОГО РОКУ ЙШЛОСЯ ПІДЧАС ЧЕРГОВОЇ ЩОТИЖНЕВОЇ АПАРАТНОЇ НАРАДИ

15.01.2018 | 16:36
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Юрія Кітара в понеділок, 15 січня 2018 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

У ході наради було обговорено план роботи відділів райдержадміністрації на найближчий тиждень та розглянуто найважливіші питання життєдіяльності району: функціонування закладів медицини, освіти,  земельні питання, про стан організації роботи зі зверненнями громадян, земельні питання, соціальну сферу, про початок нового бюджетного року. Йшла мова також про епідеміологічну та епізоотичну ситуацію в районі. Також під час наради  йшлося про  планування роботи та перспективних завдань на січень 2018 року. Зокрема, щодо  підготовки матеріалів до роботи сесій районної ради.  По завершенню апаратної наради голова райдержадміністрації  надав  ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району та звернув  увагу на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

 

  •  
  •  

-