ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ В ДОРОШОВЕЦЬКОМУ НВК

12.03.2018 | 16:06
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Тарас Григорович Шевченко … Його душа ніколи не вмирає. Він дарував вічність українському слову, передбачив наше майбутнє відродження. Він - наш пророк, духовний батько, творець і рятівник нації, який зробив незриме в історії зримим у слові, дав народному духу точку опори і повернув українцям самоповагу.

 9 Березня  у Дорошовецькому НВК пройшов  конкурс читців поезії Т.Г.Шевченка «Слово Кобзаря».

Детальніше...

Сьогодні цей захід для нас особливий, тому що зі сльозами на очах відродилось Шевченківське слово та засяяло по-новому -  зі скорботою, трагедією, надією…Портрет Шевченка та його вірші стали частиною Майдану. Великий Пророк пробудив відданість, гідність та патріотизм. Сьогодні його вірші засяяли новими гранями, стали поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття.

У рамках відзначення 204-ї річниці від Дня народження Кобзаря,також  було організовано виставку малюнків «Тобі, Кобзарю, вклоняємося низько»

У заходах  взяли участь  1 – 7 класів.  Оцінювало майстерність  художників та декламаторів журі у складі: директора НВК Кітар О.В., заступника з НВР Мензак Н.І., вчителя української мови Павчук Н.М., вчителя основ християнської етики Струтинського В.І.

Кожен учасник декламував свої улюблені вірші Т.Г.Шевченка і вплітав їх у символічний вінок вдячності та вічної шани поету.

Важко було оцінювати дітей, бо всі вони талановиті і майстерно розкривали образи персонажів творів. Переможці отримали грамоти , інші учасники –  заохочувальні подяки.

 

 

  •  
  •  

-