СТВОРЕННЯ КАЗНАЧЕЯМИ НАЙДОВШОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ

25.01.2018 | 10:29
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Управління Державної казначейської служби України у Заставнівському районі повідомляє, що 22 січня 2018 року об 11.00, в День соборності України, на Хрещатику булорозгорнуто найдовший прапор України, який створювався казначеями з усіх регіонів країни в рамках Всеукраїнської акції «Об’єднаймо Україну!».

Для розгортання прапора, який довжиною сягнув понад1 кілометр, було залучено більше 700 осіб, серед яких Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз та керівники кожного територіального органу Казначейства.

За результатами експертизи, проведеної представниками Національного проекту «Книга рекордів України», досягнення казначейської акції – український рекорд у категорії «Масові заходи, розміри». Свідченням цього стало внесення акції до «Книги рекордів України» та вручення у ході заходу відповідного диплому.

Метою Всеукраїнської казначейської акції «Об’єднаймо Україну!» та з’єднання прапорів із символікою, назвами всіх районів і міст України в єдиний прапор є засвідчення єдності України в її цінностях та прагненні до миру.

 

 

  •  
  •  

-