Вітання з Днем Перемоги!

08.05.2018 | 16:58
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Сьогодні велике свято для нашого народу. Ми святкуємо чергову річницю Перемоги над фашистською Німеччиною. Незважаючи на те, що цей день все далі йде в глибину років, перемога має величезне історичне значення для нашої Батьківщини.Сьогодні залишилося так мало людей, кому ми особисто можемо сказати «спасибі» за цей подвиг. Дуже хочеться, щоб теперішні й майбутні молоді покоління шанували і поважали цей важливий день і все, що за ним стоїть.

детальніше...

 Від усієї душі вітаю Вас, Ваших рідних та близьких із знаменною датою – 73-ю річницею Великої Перемоги. Мільйони українців десятиліття тому своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою захищали рідну землю. Через тяжкі бої та мільйони жертв прийшла до нас Перемога. Не перелічити подвигів – і бойових, і трудових,  здійснених під час Другої світової війни, не перелічити героїв відомих та невідомих, живих та полеглих.  Війна вогняним смерчем пройшла над всією Україною. Кожна наша родина в час смертельної небезпеки дала Вітчизні своїх воїнів, практично в кожної родини війна навіки забрала когось із найрідніших. Цей смерч забрав понад   10 мільйонів  українських життів. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять.  Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Найголовнішим меморіалом – людська пам’ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.  Нажаль, нині Україна проходить чи не найважче за часи своєї незалежності випробування – випробування на єдність та територіальну цілісність. Схід України став ареною бойових дій, гинуть люди. Сьогодні ми дякуємо військовослужбовцям, правоохоронцям, добровольцям, усім небайдужим громадянам, які стоять на захисті  миру, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави. Світла пам’ять усім загиблим за свободу і незалежність України!

 Шановні воїни-визволителі! Дорогі земляки!

Від імені районної державної адміністрації щиро вітаю ветеранів, учасників бойових дій, працівників тилу в роки війни, а також усіх жителів Заставнівщини  із 73-ю річницею Великої Перемоги. Бажаю вам, вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро!

 

 

  •  
  •  

-