ВНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ЗАЙНЯТІСТЬ НАСЕЛЕННЯ"

31.01.2018 | 10:54
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.17 № 2148 внесені зміни до частини другої статті 14 Закону України «Про зайнятість населення»від 05.07.12 № 5067(далі – Закон) щодо категорії громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Такі зміни набули чинності з 1 січня 2018 року. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Зокрема частину другу статті 14 Закону доповнено абзацом другим такого змісту: «Для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років, підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб встановлюється квота у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників».

«У зв’язку з цим, фахівці служби зайнятості проводять інформаційно-роз’яснювальну роботи серед роботодавців про зазначені зміни в законодавстві України про зайнятість населення», – наголошує Л. Кожолянко.

 

  •  
  •  

-