ЮРІЙ КІТАР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ ПЕРШОЇ СЕСІЇ ВІКНЯНСЬКОЇ ОТГ

03.01.2018 | 16:42
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

У Віікнянській  об’єднаній територіальній громаді пройшла перша сесія. Нагадаємо, до складу Вікнянської ОТГ ввійшло шість населених пунктів: Вікно, Брідок, Митків, Мосорівка, Онут та Самушин.  У сесії взяв участь голова Заставнівської районної державної адміністрації Юрій Кітар, голова райради Сергій Капіцький, представники громадських організацій та політичних партій.

           (далі ...)

До  початку засідання голова виконавчої влади району  наголосив, що перш за все,  у своїй роботі депутатський склад має керуватись потребами жителів громади, дослухатись до їхньої думки, а політичні амбіції потрібно відсунути на другорядний план. Спрямовувати роботу в ОТГ -- це велика відповідальність і перед депутатським складом, і, перш за все, перед виборцями. « Переконаний, що всі ви  добре орієнтуєтесь  у тому, що необхідно громаді, які питання потребують першочергового  вирішення. Впевнений, що ви зможете   в  об’єднаній громаді зробити те, на що бракувало ресурсів раніше», -- наголосив Юрій Кітар. 

Голова ОТГ  Іван Ковалюк подякував виборцям за довіру, виявлену підчас виборів 24 грудня 2017 року та  підкреслив,  що наразі важливо спільно окреслити подальший план дій. На посаду  секретаря Вікнянського ОТГ депутати підтримали  кандидатуру Тетяни Амбросійчук, яка до цього  працювала секретарем Вікнянської сільської ради. Окрім того Іван Ковалюк запропонував,  відповідно до законодавства,  обов’язки  старост у селах, які ввійшли до складу ОТГ, виконувати сільським головам, котрі  раніше були обрані мешканцями сіл. «Попереду --  напружена праця. Нам потрібно  організувати раду, керівників установ, щоб ми разом напрацювали стратегію роботи. У нас багато  нагальних проблем. Тому, вкрай потрібно визначити першочергові», – підсумував обранець громади.

У швидкому часі відбудеться засідання наступної сесії, на якій депутати приймуть положення про старостат, ухвалять  регламент та структуру ради,а також відбудеться створення  постійних комісій. 

 

  •  
  •  

-