ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО 204 – річчя ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

07.03.2018 | 11:13
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Заставнівський район

Вельмишановна громадо Заставнівщини! У цей буремний час для України ми разом здійснюємо  важливу місію – вшановуємо  Генія, Пророка нації Шевченка. Саме з України  повилася дорога Тараса Шевченка в широкий світ, світ звершень і поразок, саме тут він отримав перші уроки малювання, саме звідси відкрилася йому дорогакрізь  століття, і привела його до вершин світової слави. Шевченко заклав у  свідомість кожного українця особливі речі: волю і гідність. І  революція Гідності на Майдані показала нам прагнення молодого покоління до боротьби за незалежність держави. Шевченкові дні є знаковими  не тільки для тих, хто народився в  Україні, а й за її межами, адже твори Шевченка читають в усьому світі.
Детальніше...

Великий Кобзар став знаковою фігурою не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через роки й  віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги. І не даремно в кожній українській оселі є шевченківський «Кобзар», який вчили та вчать на пам'ять, по якому вчаться читати.

Сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать слова Тараса і сьогодні, коли Україна будує власний дім — незалежну, демократичну, суверенну державу.

 Переконаний, що вони є і будуть важливим орієнтиром та дороговказом на подальшому шляху державотворення і демократизації суспільства. Не має сумніву, що, як і мріяв наш великий пророк, “оживе добра слава,  слава  України”. Задля цього шануймося, дослухаймося до його мудрих настанов: “Обніміться ж, брати мої. Молю вас, благаю". Будуймо всією громадою свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші й онуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар. Нехай святе Шевченкове ім’я об’єднає нас усіх незалежно від поглядів та переконань задля щасливого майбутнього рідного народу.

Слава Україні! Слава народу України !

З повагою – Юрій Кітар, голова Заставнівської районної державної адміністрації

 

 

  •  
  •  

-