РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСІВ

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

      1.Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу призначення, виплати та контролю всіх видів допомог і субсидій управління праці та соціального захисту населення Заставнівської районної державної адміністрації визнано Запаранюк Людмилу Михайлівну. Загальна кількість середніх арифметичних значень індивідуальних оцінок (балів), набраних кандидатом за всіма етапами конкурсу склала 2,5 бала   

    Другого кандидата на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу призначення, виплати та контролю всіх видів допомог і субсидій управління праці та соціального захисту населення Заставнівської районної державної адміністрації за результатами конкурсу не визначено через письмову відмову кандидата від проходження другого етапу конкурсу – співбесіди.

 

      2.Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу соціально-трудових відносин, зайнятості населення, сімейної та гендерної політики, протидії торгівлі людьми управління праці та соціального захисту населення Заставнівської районної державної адміністрації визнано Дроня Віталія Васильовича, який був єдиним кандидатом на зайняття вакантної посади. Загальна кількість середніх арифметичних значень індивідуальних оцінок (балів), набраних кандидатом за всіма етапами конкурсу, склала 3,8 бала.

 

          3. 08 грудня 2016 року в райдержадміністрації відбувся конкурс на вакантну посаду головного спеціаліста відділу документообігу та контролю апарату. Перемогу в конкурсі здобула кандидат Незвиська Надія Віталіївна, загальна кількість середніх арифметичних значень індивідуальних оцінок (балів), набраних якою становить 3,74 бала.Інший кандидат на посаду етап тестування не пройла, набравши 0 балів та не була допущена до другого етапу конкурсу.

 

              4. 23 грудня 2016 року в райдержадміністрації відбувся конкурс на зайняття вакантної посади начальника управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації. Перемогу в конкурсі здобув Стасюк Володимир Васильович, який набрав у загальному підрахунку 5,76 бала, другою за результатами конкурсу стала Петрусяк Зоя Василівна, яка набрала в загальному підрахунку 4,92 бала. 

 

           5. 20 квітня 2017 року у райдержадміністрації відбувся конкурс  на вакантну посаду головного  спеціаліста  відділу освіти, молоді та спорту Заставнівської районної державної адміністрації. Переможцем конкурсу стала Кушнірик Надія Ярославівна, яка набрала в загальному підрахунку 2,72 бали, інший кандидат не пройшов тестування і до наступного етапу конкурсу не допущений

 

        6. 19 вересня 2017 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційного забезпечення та внутрішньої політики райдержадміністрації . переможцем конкурсу стала Савчук Марія Вікторівна, яка набрала 3.8 бала.

 

                7. 25 ввересня 2017 року відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Переможцем конкурсу  стала Глушківська Любов Мирославівна, яка набрала 3.8 бала.

 

    

 

  •  
  •  

-