EEN-Ukraine запрошує взяти участь у онлайн-вебінарі «Як налагодити співпрацю з Польщею»

EEN-Ukraine запрошує взяти участь у онлайн-вебінарі «Як налагодити співпрацю з Польщею»

Консорціум Enterprise Europe Network-Ukraine (EEN-Ukraine) запрошує суб’єктів підприємницької діяльності області, а також усіх зацікавлених, взяти участь у онлайн-вебінарі «Як налагодити співпрацю з Польщею». Захід присвячений веденню бізнесу з польськими підприємствами, особливостям експорту/імпорту та митним правилам між країнами.

Вебінар відбудеться 30 квітня 2020 року о 14:00. Мовою заходу є англійська.

Захід буде цікавим для суб’єктів малого та середнього підприємництва, фізичних осіб-підприємців, експертів в галузі торгівлі та консалтингу, представників бізнес-асоціацій, бізнес-клубів та торгових палат.

Вебінар відбудеться у форматі діалогу між експертами EEN, які розкриють основні теми, що цікавлять українських суб’єктів малого та середнього підприємництва, а саме:

  • особливості ведення ділового та транскордонного співробітництва в Польщі (митні та акцизні збори, ПДВ, сертифікація, тарифні преференції, антидемпінгові та компенсаційні збори тощо);
  • інструменти EEN для пошуку партнерів/інвесторів/дистрибуцій;
  • інструменти EEN для просування товарів/послуг;
  • підтримка EEN для інноваційних організацій;
  • які сфери співпраці з Україною цікавлять польський бізнес;
  • запити та пропозиції про співпрацю.

Реєстрація на вебінар доступна за наступним посиланням:  https://forms.gle/RKMQar5WmrHSRDrn7

Онлайн-трансляція вебінару відбудеться на платформі Zoom. Усі зареєстровані учасники отримають лінк на вебінар на свою електронну пошту.

Для отримання додаткової інформації щодо вебінару необхідно звертатися до представників консорціуму за тел. +38(044)-525-98-41, факс: +38(044)-525-15-89, е-mail: [email protected].

Довідково. Європейська мережа підприємств (European Enterprise network, EEN) – найбільша в Європі мережа підтримки підприємництва – створена Європейською комісією у 2008 році та працює в рамках Програми ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу (COSME)».