У Чернівецькій ОДА обговорили покращення умов в обласному центрі соціально-психологічноі допомоги

У Чернівецькій ОДА обговорили покращення умов в обласному центрі соціально-психологічноі допомоги

Низку важливих питань соціально-економічного розвитку регіону та міста Чернівців обговорили під час робочої зустрічі голова обласної державної адміністрації Сергій Осачук, його заступники Богдан Ковалюк і Наталія Гусак та міський голова Чернівців Олексій Каспрук.

Зокрема, облдержадміністрацію турбує відсутність активності Чернівецької міської ради у сфері розвитку сімейних форм виховання дітей. Тож під час наради домовилися спільно працювати над створенням патронатних сімей в обласному центрі та організацією групових будинків сімейного типу.

Також обговорили покращення умов проживання підопічних Чернівецького обласного центру соціально-психологічноі допомоги (на фото).

Обласна та міська влада також активізують роботу щодо створення муніципального центру психологічної реабілітації для жінок, які зазнають насильства в сім’ї.

Крім того, під час наради обговорили питання виділення земельної ділянки для майбутнього лукодрому. Поспілкувалися і щодо ремонту доріг, а саме вулиці Хотинської та Кармелюка.

Обласна державна адміністрація тримає всі процеси життєдіяльності області та міста Чернівців у фокусі своєї уваги.