У лікарнях області через коронавірус перебувають 620 буковинців

У лікарнях області через коронавірус перебувають 620 буковинців

Із 25 лютого у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 5695 буковинців.

У лікарнях області станом на 14 вересня перебуває 620 людей. Із них у 386 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 30 осіб.

У медичних закладах станом на 14 вересня лікують 73 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 51, на апаратах штучної вентиляції легень – 2.

175 пацієнтів у лікарнях Чернівецької області перебувають на кисневій терапії.

________________

За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано п’ять летальних випадків.

▪️ Жінка, 1957 р. н., жителька Заставнівського району. Коронавірус у неї підтверджено. Мала позагоспітальну тотальну двобічну пневмонію та супутні хвороби – цукровий діабет, ішемію, серцеву недостатність. Померла у обласній лікарні.

▪️ Жінка, жителька Сторожинецького району, 1958 р. н., із підтвердженим COVID-19. Мала двобічну пневмонію, цукровий діабет, ішемію, дифузний кардіосклероз. Померла у обласній лікарні.

▪️ Жінка, чернівчанка 1941р. н., із підозрою на коронавірус. Хворіла на двобічну пневмонію, також мала пухлину гортані. Померла у обласній лікарні.

▪️ Чоловік, 1935 р. н., зі Сторожинецького району. Коронавірус у нього підтверджено. Мав позагоспітальну тотальну двобічну пневмонію, ішемію, дифузний кардіосклероз, гострий коронарний синдром. Помер у Сторожинецькій ЦРЛ.

▪️ Жінка, 1961 р. н., жителька Сторожинецького району. COVID-19 у неї підтверджено. Мала позагоспітальну тотальну двобічну пневмонію, гіпертонію, ішемію, дифузний кардіосклероз, гострий коронарний синдром. Померла у Сторожинецькій ЦРЛ.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 316.