Відбулося засідання круглого столу на тему: «Регіональні аспекти розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року»

Відбулося засідання круглого столу на тему: «Регіональні аспекти розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року»

Вчора, 20 лютого, у науково-дослідницькому інституті європейської інтеграції та регіональних досліджень Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбувся круглий стіл на тему «Регіональні аспекти розвитку державної молодіжної політики на період до 2020 року»

У роботі круглого столу взяли участь державні службовці, зокрема начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, головний спеціаліст відділу молоді управління Наталія Сабадаш, посадові особи органів місцевого самоврядування, лідери громадських організацій, наукові працівники області та студенти-магістри спеціальності «Публічне управління» ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Під модеруванням завідувача кафедри, доктора політичних наук Анатолій Круглашова та директора Чернівецького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації, кандидат наук з державного управління Миколи Ярмистого всі присутні долучилися до обговорення  зазначеної тематики відповідно до наступних інформаційних блоків:

- Приорітети державної молодіжної політики;

- Регіональні особливості реалізації молодіжної політики у Чернівецькій області;

- Молодь і молодіжні організації, як суб’єкт державної політики.

Учасники заходу обговорили широкий спектр демографічних, політичних, соціально-економічних, духовно-культурологічних, виховних та інших аспектів становища української молоді в українському суспільстві. Особливої уваги було надано пріоритетам державної молодіжної політики на сучасному етапі.

Учасники круглого столу констатували, що залучення молодих людей до процесів розробки та прийняття рішень, які стосуються молодіжної політики, є одним із фундаментальних принципів демократії та розвитку громадянського суспільства.