Окрім одноразової допомоги на випадок безробіття на започаткування власної справи можна отримати фінансування з інших джерел

Окрім одноразової допомоги на випадок безробіття на започаткування власної справи можна отримати фінансування з інших джерел

У 2019 році на Буковині за сприяння служби зайнятості відкрили власну справу 18 осіб. Середній розмір виплати допомоги по безробіттю, який виплачується одноразово для відкриття підприємницької діяльності, склав 41,2 тис. грн. Підприємці вироблятимуть цеглу та черепицю, вироби з деревини, працюватимуть в сфері роздрібної торгівлі, мобільного харчування, ландшафтних послуг та обробки металів.

Стартових коштів, які отримує безробітний одноразово на реалізацію бізнес-проекту з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України, не завжди вистачає на подальший розвиток власного бізнесу. Тому нині у потенційних отримувачів допомоги на випадок безробіття одноразово для організації підприємницької діяльності є можливість додаткового фінансування з інших джерел.

Нагадаємо, у Чернівецькій області затверджена та діє Комплексна програма розвитку малого та середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2019-2020 роки.

Також з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма US AID «Конкурентоспроможна економіка України» (далі - КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємств та поширюється на всій території України. Особливу увагу зорієнтовано на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництво меблів.

Для отримання грантів необхідно подати заявку. Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявникам зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього запиту необхідно надсилати на електронну адресу: apsOO 1 @.CEPUkraine.om.

Кінцевий термін подачі заявок - 29 лютого 2020 року.

З формою концепції грантового проекту можна ознайомитися за

посиланням:https://drive.google.com/drive/folders/1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y?fbclid=IwAR083BHvUEXzeZNNxOSHWs_CGBtRNzevalBasW2XtKFCnsi5U-6mP1b3NTQ