Стартувало опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2020 рік

Стартувало  опитування роботодавців про потребу в кадрах на 2020 рік

Для вивчення потреби в кадрах на 2020 рік служба зайнятості проводить опитування  роботодавців.

Згідно з опитуванням роботодавців Чернівецької області, потреба в робочій силі у 2019 році складатиме більше 14 тис. осіб, з них понад 2 тис. на ринкоутворюючих підприємствах. Також передбачалося, відповідно до минулорічного опитування,  створення 700 нових робочих місць.

«Для прогнозування ситуації на ринку праці нам важливо знати, які фахівці будуть затребувані, щоб забезпечити кваліфікованими кадрами.  Ми намагаємося докласти максимум зусиль, щоб співпраця з роботодавцями була продуктивною та корисною», - зазначає директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Державна служба зайнятості запрошує роботодавців взяти участь в опитуванні онлайн щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі. Опитування розпочалося  3 червня 2019 року.

Для заповнення анкети необхідно перейти  до «персонального кабінету роботодавця», який знаходиться на веб-сайті державної служби зайнятості (www.dcz.gov.ua).

Звертаємо увагу, що сервіс доступний для роботодавців, які мають логіни і паролі для входу в персональний кабінет та пройшли авторизацію у службі зайнятості. Для створення кабінету потрібно звернутися до найближчого центру зайнятості.