Наближається велике свято – День Святої Трійці


  • 07/06/2019
Наближається велике свято – День Святої Трійці

Заставнівський РС УДСНС України у Чернівецькій області напередодні свята нагадує Вам, що не слід забувати про правила пожежної безпеки під час святкування Дня Святої Трійці. Звершуючи святкові служби, священики та прихожани використовуватимуть кадильне вугілля та свічки. Застосування відкритого вогню вимагатиме від них особливої пильності, відтак нагадування про ретельне дотримання правил пожежної безпеки є доречним. На передодні святкування Дня Святої Трійці працівники ДСНС проводять ряд заходів, спрямованих на роботу з прихожанами та священнослужителями щодо розповсюдження листівок з протипожежних правил та правил поведінки в місцях масового скупчення людей.

                      З метою забезпечення пожежної безпеки в церквах необхідно вжити невідкладні заходи.

У приміщенні церкви повинно бути не менше двох справних вогнегасників об’ємом п’ять літрів кожен, але з розрахунку один вогнегасник до 100 кв. м., привести в належний стан електромережу, забезпечити будівлю церкви первинними засобами пожежогасіння (ящики з піском, бочки з водою, пожежні відра, повсті, совкові лопати тощо); виключити випадки використання саморобних електронагрівальних приладів та використання в електролічильниках саморобних плавких вставок. Свічники потрібно встановити на металеві листи, що закріплені на підлозі. Як свідчить статистика, випадки загорань частішають саме під час святкувань. Нерідко причиною загибелі та травмування людей на пожежах стає порушення правил пожежної безпеки. Аби не псувати собі свято, дотримуйтеся правил безпечного поводження з вогнем, особливо будьте обережні зі свічками.

Заставнівський РС УДСНС України у Чернівецькій області закликає -- бережіть себе і хай свято принесе радість і тільки хороші враження.

Коментарі