Щира подяка благодійникам від задубрівчан та волонтерів ГО «Щедро»

Щира подяка благодійникам від задубрівчан та волонтерів ГО «Щедро»

Голова ГО «Щедро» Анатолій Дронь, колектив батьків та педагогічних працівників Задубрівського НВК щиро дякують благодійникам: депутату Чернівецької обласної ради Михайлові Березовському, приватному підприємцю с.Задубрівка (ресторан «Сезам») Роману Хащуку, заставнівчанину, виконавчому директору цегельного заводу «Граніт» Ярославу Василевичу за фінансову підтримку, яка надала можливість юним задубрівчанам доторкнутися до спадщини сивої давнини й відчути дух українського минулого підчас екскурсії до історико – архітектурного музею Хотинська фортеця, яка відбулася 25 червня. Велике спасибі головам Заставнівської та Кострижівської ОТГ Василю Радишу та Володимиру Старку за надані шкільні автобуси. Висококваліфіковані, досвідчені водії Петро Павлюк та Петро Драгомарецький, котрі в дорозі надзвичайно уважні, додали хорошого настрою і дорослим, і малечі. Присутність медичних сестер Тетяни Безбородько та Тетяни Романюк – це тверда певність у тому, що здоров’я подорожуючих у безпеці за будь-яких обставин. Завжди приємно відчувати тепло багатьох сердець, які вболівають за дитячі долі та допомагають у здійсненні багатьох дитячих мрій та побажань… За турботу про вдалу поїздку, владнання організаційних моментів і координацію дій з головою Хотинської РДА сердечно дякуємо голові Заставнівської райдержадміністрації Юрію Кітару.

Шановні небайдужі люди! Саме Ви відкрили для задубрівських дітей вікно у світ добра, дещо затьмарений подіями останніх місяців. Ми – українці. Мандруючи Хотинською фортецею діти та дорослі, вкотре, розкривали свої потаємні куточки, щоб увібрати дух українського минулого і знайти відгук свого серця та поклик роду. У стінах історико – архітектурного музею, з особливою силою відчувається сила нації. Мабуть тому, що кожний експонат - це окрема історія. Історія нашого Буковинського краю, незбагнена історія України.

Сьогодні, коли в країні триває неоголошена війна з Росією, коли гинуть кращі сини України, у суспільстві росте патріотичний настрій, що додає непохитної сили національному духу. Люди, як ніколи, цінують свою історичну спадщину, свої родинні цінності, можливість планувати майбуття та доброчинні вчинки людей, що живуть і працюють поруч в своїй державі, на благо рідної країни.

Ми переконані, що зерна добра і любові, які ви посіяли в кожній душі, неодмінно згодом зійдуть, наповнюючи змістом подальше життя кожної дитини.