На Глибоччині у наметовому таборі відбувся «День зустрічі з професією»

На Глибоччині у наметовому таборі відбувся «День зустрічі з професією»

Сьогодні, 1 липня, у с. Просіка на Глибоччині для 160 вихованців  наметового табору «Райдуга» фахівці Глибоцької районної філії обласного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід «День зустрічі з професією».

В імпровізованому «Місті професій» діти знайомилися з професіями патрульної поліції, лісового господарства, медицини та державної служби зайнятості, а також брали участь у майстер-класах з представниками професій. Учасники заходу визначали, які навики та вміння притаманні тій чи іншій професії.

«Такі заходи допомагають дітям краще пізнати професію «з середини». З початку року для учнівської молоді відбулося вже 65 масових  профорієнтаційних заходів, в них взяли участь понад 6 тис  школярів. Маємо надію, що діти в майбутньому оберуть, ту професію, яка буде не тільки затребувана на ринку праці, але і буде приносити моральне та матеріальне задоволення», - зазначила під час відкриття заходу директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Також школярі брали участь у конкурсах, вікторинах та розіграшах, вгадували професії за допомогою міміки та жестів, малювали свою майбутню професію.