Василь Молдован провів нараду з керівниками щодо виконання законів України «Про освіту» та «Медичне обслуговування населення»

Василь Молдован провів нараду з керівниками щодо виконання законів України «Про освіту» та «Медичне обслуговування населення»

Василь Молдован, в.о. голови райдержадміністрації провів робочу нараду, підчас якої йшлося про виконання законів України «Про освіту» та «Медичне обслуговування населення» мешканцями м. Заставна, де проживає неповнолітня дитина. Раніше комісією РДА із захисту прав дитини було прийняте рішення, щодо визначення місця її проживання з батьком. Адже після смерті матері він є законним представником дитини. Тому, дідусь з бабусею, де проживала дівчинка разом з матір’ю, повинні передати дівчинку для подальшого проживання в родину батька. Однак, рішення комісії не виконується. Як встановлено службою у справах дітей РДА неповнолітня дитина впродовж місяця (вересня 2019р) не відвідувала загальноосвітній заклад. За словами рідних, дівчинка має проблеми зі здоров’ям, однак лікаря для огляду до оселі не впустили. Тому з метою встановлення обставин, в яких проживає дитина та для того, щоб уникнути порушення прав дитини на освіту та медичне обслуговування, було прийняте рішення звернутися з відповідними заявами до правоохоронних органів.