Держпраці надає інспекторам праці ОМС методичну допомогу щодо запровадження ефективних практик контролю за додержанням законодавства про працю

Держпраці надає інспекторам праці ОМС методичну допомогу щодо запровадження ефективних практик контролю за додержанням законодавства про працю

Право здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю органам місцевого самоврядування делеговано з першого січня 2017 року.

На сьогодні в регіоні 28 посадових осіб місцевого самоврядування отримали посвідчення інспекторів праці, видані Державною службою України з питань праці.

З початку року інспектори праці здійснили 29 інспекційних відвідувань з питань дотримання законодавства про працю на підприємствах, в установах та організаціях області.

Водночас  фахівці проводили відвідування суб’єктів господарювання з метою інформування керівників та працівників трудових колективів щодо найбільш ефективних способів дотримання трудового законодавства.

Загалом було проведено 223 таких відвідування.

За результатами проведеної інспекторами праці роботи, за вісім місяців 2019 року роботодавці уклали з найманими працівниками 279 трудових угод.

Фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області надають інспекторам праці органів місцевого самоврядування відповідну методичну та консультаційну допомогу, організовують тематичні навчання, наради та семінари щодо запровадження ефективних практик контролю за додержанням законодавства про працю.