Василь Молдован взяв участь у роботі ХХХVІІ позачергової сесії Заставнівської районної ради VIІ скликання

Василь Молдован взяв участь у роботі   ХХХVІІ позачергової сесії Заставнівської районної ради VIІ скликання

На розгляд сесії були винесені питання:

1. Про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

3. Про затвердження списку присяжних Заставнівського районного суду.

4. Про внесення змін до рішення ХХХІ сесії VІІ скликання №294-30/2018 від 28.12.2018 року «Про затвердження Програми підтримки редакції районного радіомовлення на 2019-2020 роки».

5. Про надання дозволу Заставнівській ЦРЛ на списання обладнання.

6. Про надання в безоплатне оперативне управління майна спільної власності територіальних громад сіл, селища та міста району, балансоутримувачем якого являється Заставнівська ЦРЛ.

7. Звіт про виконання Районної протиепізоотичної програми захисту життя і здоров’я тварин від інфекційних, інвазійних та зооантрозоонозних захворювань у Заставнівському районі на 2016-2018 роки.

8. Про хід виконання Районної програми «Питна вода Заставнівського району на 2006-2020 роки» за 2018 рік.

Найбільш емоційно обговорювали питання щодо передачі майна Заставнівського районного палацу культури у розпорядження Заставнівської міської ради, що передбачено Законодавством України при створенні ОТГ. Як сказав Василь Молдован, в.о.голови Заставнівської РДА, підчас робочої наради з цього питання, як потвердив Заставнівський міський голова Василь Радиш, міська рада немає наміру працевлаштовувати працівників Палацу культури, а тим паче відділу культури. Приміщення Палацу культури буде охоронятися сторожем та з часом передано в оренду приватному бізнесу. З усього видно, що Заставнівська ОТГ не особливо поціновує досягнення та надбання працівників цієї галузі. Обговорення цього питання викликало суперечності у депутатів районної ради. Тому вирішено створити комісію з вивчення та вирішення питання, а засідання перенести на 1 листопада 2019 року